Найперше, що планує зробити начальник управління це розробити нове положення та оголосити прізвища нових заступників. Саме про це Ростислав Микитюк повідомив Версіям.

«Серед перших завдань, які я для себе поставив це розробити нове положення та структуру управління у справах молоді та спорту. На реєстрацію цього положення у мене є два тижні. Хочу наголосити, що в положенні не буде функцій, які не притаманні міністерству чи  управлінню молоді та спорту. Тобто питання сім’ї, багатодітних родин, матерів-героїнь ми повністю передаємо під опіку Департаменту соціальної політики», – розповів Микитюк.

Також він наголосив, що і надалі підтримуватиме розвиток молодіжної політики. Тільки тепер ця робота буде на обласному рівні.

«Особливо приділятимемо увагу патріотичному та духовному вихованню молоді. Не менш важливим є також розвиток молодіжних громадських організацій на Прикарпатті», – наголосив начальник управління.

А от про заступників говорити рано, каже Микитюк. Їх поки не призначено, кандидатури на разі обговорюються.  Можна лише сказати, що їх буде два: один заступник по напрямку фізкультура і спорт, а інший – очолюватиме молодіжну політику.

Чи буде Мирослав Карабін одним із заступників Ростислав Микитюк прогнозувати не береться, мовляв 4 червня на громадських слухання він відмовився від такої пропозиції.