В статті було названо багато речей своїми іменами, без прикрас, так як є в житті.

Я мав хоч і химерну але надію, що керівництво господарського суду в особі її голови Шіляк М.А. та суддів цього суду нададуть об’єктивну оцінку тій нездоровій, а на мою думку злочинній ситуації котра існує в суді.

Дійсно була нарада суддів де досліджувалась моя стаття, але мета наради суддів була не викорінення зла і служіння народу, державі, закону а намагання знайти спосіб, як мені закрити рот, як мене залякати, як приховати незаконні суддійські рішення. Під таким гаслом пройшла нарада суддів і результатом цього зібрання стало звернення голови суду Шіляк М.А. до Івано-Франківського ВП про відкриття проти мене кримінального правопорушення за нібито «безпосередній тиск на суд та намагання вплинути на прийняття судового рішення, за інформацію, що господарський суд Івано-Франківської області – це відвертий злочинний синдикат, котрий потрібно негайно розігнати і ліквідувати, там чесних суддів немає в апріорі».

Таке рішення родили наші «чесняги»-судді господарського суду. Більшого дебілізму придумати і уявити тяжко. Ось який інтелектуальний і моральний рівень цих так званих «слуг» народу. Приїхали, далі їхати вже нікуди.

Стосовно тиску на суд.

У відповідності до Конституції України я маю право голосу і право на свою думку, котру знову ж таки я маю право висловлювати, чим я користуюсь.

У своїй попередній статті і інших заявах я вимагав і вимагаю, щоб судді приймали законні рішення а не замовні і така моя (і багатьох інших людей) вимога не являється тиском на суд як це вважають так звані судді, а є законною конституційною вимогою.

В статті не було жодної вказівки як вирішити заяву міської ради про знесення незаконної будови по Г. Мазепи, 35А, було тільки вказано на незаконні дії суддів господарського суду Івано-Франківської області, які відображені в рішеннях Апеляційного і Вищого господарського суду України, та моїй заяві про вчинення злочину суддями даного суду, а стосовно того, що в цьому суді не має чесних суддів – то покажіть цих «чесних» суддів і народ поставить при житті їм пам’ятник. Де вони? Я їх не бачив.

Якщо голова суду Шіляк М.А. і судді цього суду вважають себе чесними, порядними, то чому для прикладу вони не підтримали петицію своїх працівників апарату суду до керівництва держави з вимогою підняття заробітної платні. Сьогодні працівник апарату суду отримує копійки – мінімальну зарплату, а судді отримують більше десяти тисяч гривень в місяць. То де ж та справедливість? А освіта між іншим одна і та ж сама – юридична. Рішення і ухвали 90% пише не суддя, а помічник судді. Тоді потрібно по роботі платити, а не по статусу.

Сьогодні судді господарського суду Івано-Франківської області більше трьох годин в день не затримуються на робочих місцях разом зі своїм головою. Жодного судді о 9.00 годині Ви не знайдете на роботі (окрім судді Цюх), а після обіду за суддями  і слід давно пропав.

Також для прикладу інформуємо, що один суддя міського або адміністративного суду розглядає за рік більше справ, ніж всі 25 суддів господарського суду Івано-Франківської області разом взяті. Тоді навіщо такий великий склад суду? Навіщо на нього тратити наші (людські) кошти? Чи потрібен такий суд? Думаю, що не потрібен.

Дикою і незрозумілою є ситуація, коли суддя одягає мантію, герб і від імені України виносить часто-густо незаконні рішення, а ми не маємо навіть права висловити свою думку про цього суддю, тому що суддя починає нас шантажувати, що ми вчиняємо тиск на суд. Це чистий судовий шантаж людей. І не угодного з їхнім не законних рішенням намагаються посадити в тюрму, ні, так не вийде, ви сядете в тюрму.

Перед тим, як мене залякувати (що практично нереально) то голові суду  не завадило б навести порядок в суді та вимагати в першу чергу служіння Закону, а не оберігати, як вже було сказано злочинний синдикат.

Тільки на день нинішній проти чотирьох суддів відкриті кримінальні провадження за завідомо неправосудні рішення, проти одного судді відкрито кримінальну справу за вбивство під час аварії, і велика маса скасованих рішень.

На підході ще одна кримінальна справа проти трьох суддів. Якщо думаєте, що взяли Бога за бороду, то помиляєтесь.

Які ще потрібні докази про злочинну діяльність суду? І це тільки маленька частина незаконної діяльності суду. Рано чи пізно все вилізе на поверхню. Як відомо гімно плаває зверху.

Можливо голова суду Шіляк М. А. і судді господарського суду вважають, що я вчинив безпосередній тиск на суддів, як це було вказано в статті через жопу, то надайте докази що вам спричинені ушкодження даної частини тіла, а якщо немає ушкоджень, доказів то закрийте писок і не пащикуйте.

Приймаючи рішення на нараді суддів про відкриття проти мене кримінального провадження  подаючи дану заяву, судді господарського суду і її голова Шіляк М. А. перепутали хрен з пальцем. А жаль. Я їх не закликаю до моральності, чесності тому, що цього у них не має. І чим скоріше ми їх виженемо з посад, тим буде ліпше для народу. Ганьба суддям і голові господарського суду.

Таких суддів на думку багатьох людей потрібно нищити як ворожий клас, котрий руйнує державу.

PS. І якщо Шіляк М.А. і їй подібні бажають повернути сталінський 37 рік, коли за правду, за істину, за справедливі вимоги, людей сотнями тисяч садили до тюрем, розстрілювали, то цього більше не буде. Народ заставить суддів відповідати за свої злочини. Запам’ятайте це.

Я пропоную суддям господарського суду Івано-Франківської області добровільно подати у відставку і не ганьбити свої родини, сім’ї та не заважати людям жити. Ви чесними суддями не станете ніколи.

Голова ГО «Фонд захисту

конституційних прав людини»                                                                                        А. Прут