«Одним із важливих напрямків у роботі міліції є повнота реєстрації заяв і повідомлень про вчинені правопорушення та інші події. – каже Микола Семенишин.

За останні сто днів за фактами порушень обліково-реєстраційної дисципліни проведено 18 службових розслідувань, за результатами яких 57 працівників органів та підрозділів УМВС притягнуто до дисциплінарної відповідальності».

_pes1C9hPMo_новый размер

Завдяки злагодженості дій посилено заходи, спрямовані на профілактику злочинності, які уже дали позитивні результати. У зв’язку із бойовими діями на Сході держави значно збільшилася кількість нелегальної вогнепальної зброї та вибухівки. «За останніх 100 днів працівниками органів та підрозділів УМВС України в Івано-Франківській області викрито 22 кримінальні правопорушення, пов’язані із незаконним обігом зброї, у тому числі 16 – вогнепальні», – повідомив Семенишин.

A60tabhxlG0_новый размер

Головний міліціонер області також розповів, що активізовано заходи, пов’язані із незаконним видобутком піщано-гравійної суміші викрито 9 кримінальних правопорушень. У сфері земельних відносин – 7 кримінальних правопорушень, 6 з яких у сфері службової діяльності, 1 – із збитками понад 250 тисяч гривень. У сфері лісового господарства – 8 кримінальних правопорушень.

Також у місті успішно впроваджуються ініціативи, спрямовані на вдосконалення профілактичної роботи з дітьми, зокрема Модель співпраці міліції та шкіл, яка спрямована на профілактику правопорушень серед неповнолітніх і забезпечення безпеки шкільних спільнот через встановлення партнерства кримінальної міліції у справах дітей з адміністраціями шкіл.

e0is6R_w3_w_новый размер

Очільник обласної міліції розповів про роботі у боротьбі із наркотичною діяльністю. «З 24 червня поточного року зареєстровано 104 злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, з них 53 – пов’язані зі збутом наркотичних засобів, виявлено та припинено діяльність 5 місць для незаконного вживання наркотичних засобів», – розповів керівник міліції.

І додав, що приділено належну увагу щодо викриття кримінальних правопорушень на пріоритетних галузях захисту економічних інтересів держави. «Посилено протидію кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу – 12 кримінальних правопорушень у вказаній сфері. У ході документування протиправної діяльності вилучено 108 одиниць грального обладнання на загальну суму 150 тисяч гривень, у тому числі 48 гральних автоматів та 68 одиниць комп’ютерної техніки. Також припинено діяльність 8-ми гральних закладів», – повідомив Микола Семенишин.

Miow3kLoiCM_новый размер

Не зважаючи на такі результати, він наголосив, що не задоволений роботою правоохоронних органів по боротьбі з гральним бізнесом. Оскільки в місті та області і надалі діє немало гральних залів. І запевнив, що ще через 100 днів знову прозвітує і тоді постарається повідомити, що всі гральні заклади закрито.