Нагадаємо, що на початку вересня Віктор Неміш спільно з журналістами провели рейд грального закладу на вулиці Галицька, 59 (приміщення “Галичанки”). Після того він повідомив, що в області діє близько 80-ти гральних залів та оприлюднив список 52-х таких приміщень.

Наступного дня в інтерв’ю Версіям Віктор Неміш сказав, що подасть керівнику УМВС в області Миколі Семенишину прізвища шістьох осіб, які займають ключові посади в органах внутрішніх справ, і «кришують» гральний бізнес в області.

На сьогоднішньому засіданні керівництво громадської ради, а саме Ростислав Гудзінський та голова громадської ради Віталій Чорненький дуже захотіли почути прізвища цих шістьох осіб. Оскільки серед них є прізвище самого Гудзінського та Чорненького. Крім того, Ростислав Гудзінський повідомив про те, що нібито Віктор Неміш на засіданні координаційної ради образив представника громадської ради та вигнав його із засідання.

2

Щоб підтвердити свої слова пан Ростислав надав присутнім аудіо-запис безпосередньо цього засідання. Прослухавши запис ніхто такі і не зміг зрозуміти в чому суть слів Гудзінського, адже нікого Неміш не ображав. Оскільки розмова була емоційною, то депутат висловився нецензурно. Але не дивно, що сам представник громадської ради вів себе досить спокійно, оскільки він знав про запис розмови, а Віктор Неміш не був про це повідомлений. В результаті ніхто не дійшов ніякого висновку. Але прізвища шістьох міліціонерів почути все ж таки хотіли.

Віктор Неміш розповів як здійснювався рейд гральних грального закладу, та коли оголосить цих шість прізвищ.

«Як тільки я з журналістами зайшов до грального закладу на Галицькій, якась жіночка, мабуть що адміністратор, почала комусь дзвонити. І буквально за 5хвилин у мене був пропущений дзвінок від двох активістів громадської ради Ростислава Гудзінського та Віталія Чорненького. Після того, до мене підійшов незнайомий чоловік з претензіями, мовляв чому я не відповідаю на дзвінки громадських активістів. Після того мене почали звинувачувати в «кришуванні» лісового бізнесу та в тому, що я привів до влади Горбатюка, начальника УБОЗу. Пізніше газета «Голос інфо» почала різко критикувати наші рейди в своїх домислах. Хто пише негативні статті про тих, котрі закривають гральний бізнес, робить це на руку гральному бізнесу», – сказав Віктор Неміш.

І додав, що після закриття грального закладу в Надвірній, проти нього почали поширювати чорний піар по цілому місту. Але депутат на це не звертає уваги.

Також Віктор Неміш повідомив, що в області вже є комісія по боротьбі з гральним бізнесом.

«За моєю ініціативою, з розпорядження голови обласної ради голови ОДА створена комісія, яка боротиметься з гральним бізнесом. До комісії були запрошені активні депутати обласної ради, представники ЗМІ та громадські активісти. Також я запросив до складу комісії працівників правоохоронних органів. Після оприлюднення результатів цієї комісії, ми обов’язково назвемо прізвища людей які «фришують» гральний бізнес», – пообіцяв депутат.

В результаті Віктор Неміш подав пропозицію переобрати керівний склад громадської ради при УМВС. Це підтримали громадські активісти, оскільки вони вважають, що керівництво було обрано ще в березні 2013року і тепер тут можуть бути нові люди.

Чи буде так, і хто прийде на зміну керівникам громадської ради покаже час.