А виходячи з того, що, незважаючи на резонансні статті в пресі, не зважаючи на розголос, більшість подібних закладів в обласному центрі продовжують свою успішну діяльність, прикриваючись назвами на кшталт «інтернет-клуб» чи там якась офігенна лотерея, де тобі світить такий джек-пот, що ти можеш (для початку, звичайно, цей джек-пот зірвавши, як обіцяють) скупити всі виноградники від Мексики до окупованого Криму. Хоча, при чому тут виноградники?…

 

Ще донедавна містом ходила непідтверджена інформація, що всі гральні заклади «кришує» особисто, спочатку полковник, а потім цілий генерал-майор міліції Василь Фелик, який до лютого місяця очолював прикарпатську міліцію.

 

Але лютий вже майже п’ять місяців, як позаду, а гральні заклади продовжують свою роботу, не зважаючи на кадрові зміни в керівництві івано-франківської міліції.

dod7

Тому «Версії» цілком логічно припускають, що насправді не Феликом єдиним «кришується» гральний бізнес у нашому місті. На цьому полі явно значно більше гравців. При цьому гравців, котрі воліють триматися у відносній тіні, не надто афішуючи свою покрівельну діяльність.

 

А це можуть бути і працівники податкової, і працівники СБУ, і прокурорські, і депутатський корпус… Ну, і звичайно ж, працівники МВС. Куди ж без них.

IMG_0853

Взагалі, можна припустити, що «кришування» грального бізнесу в місті чітко розподілено між кількома «покрівельниками». У них свої території, вони домовилися про сфери впливу. І, в разі чого, прикривають одне одному тили. Бо іншого пояснення тому, що роками не можуть прикрити гральні заклади, знайти неможливо.

 

Що далі? Адалі повинно бути досить цікаво. Начальником УМВС  в Івано-Франківській області призначено підполковника Миколу Семенишина. Не генерал звичайно, але ж начальник. Кажуть нова мітла по новому мете. От і подивимося, чи змете нова мітла старе сміття. Бо якщо ні, то виникне ряд питань. І водночас ряд питань відпаде. В зв’язку з очевидністю відповідей.

312