І ось тепер – п’ять трупів у лісі під Микуличином. Троє дітей та двоє дорослих. Усі п”ятеро вбиті пострілами в голову з мисливської рушниці, яку було знайдено біля тіла жінки. Поруч також знайшли сім гільз від патронів.

Основна версія, котру пропонують громадськості правоохоронні органи – самогубство дорослих і вбивство дітей. За цією версією дорослі змовилися піти з життя та вирішили прихопити з собою дітей. Для цього вони найняли таксі, яким добралися до місця і там жінка спочатку вистрілила в дітей, потім в співмешканця, а вже потім застрелилась сама. Принаймні в цьому переконаний  обласний прокурор Ігор Настасяк який на брифінгу для журналістів наполягав саме на такій версії.

Начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин більш обережний в припущеннях, але, теж не відкидав тієї версії на якій наполягав прокурор.

Обидва представники правоохоронних органів відкидають версію вбивства з метою пограбування з огляду на те, що коштовності й гроші в жертв трагедії залишились лишилися при них.

Наразі вже встановлені імена жертв. Це 26-річна мешканка Чернівецької області Тетяна Власюк, її троє дітей (двоє хлопчиків і дівчинка, їх вік 2, 4 і 7 років), а також співмешканець Тетяни, з яким вона працювала разом в будівельному гіпермаркеті Чернівців. В нашу область сім’я приїхала на відпочинок.

lZEOljqwzsg

 

_znsy3F0vfw

Колишній чоловік Тетяни та батько загиблих дітей (з яким жінка розлучилася півроку тому) категорично відкидає версію самогубства. Він стверджує, що жінка любила дітей до нестями й тому не могла заподіяни їм casino зла. Але можливо саме це стало причиною?

Є інформація, що співмешканець навчав Тетяну стріляти з рушниці. (До речі, начальник УМВС Микола Семенишин повідомив журналістам, що зброя зареєстрована не була). Можливо вони й поїхали в ліс, щоб повправлятися в стрільбі. Зробили два постріли. І тут сталася трагедія – випадково, із-за невміння поводитися зі зброєю, під час перезарядки мати влучає в когось з дітей. Жах від скоєного застилає розум, жити далі немає змісту, рішення приходить раптово. Жінка вбиває чоловіка, щоб він не зміг перешкодити їй вчинити задумане, перезаряджає рушницю, вбиває паралізованих страхом дітей, які не зовсім розуміють, що відбувається (можливо це молодші діти). Потім жінка викладає свої жертви в ряд, вкладає до рушниці ще один набій і якось вмудряється вистрілити собі в голову.

А можливі й інші версії того, що трапилося. Сім’я гуляла лісом, а стріляв хтось інший. Браконьєр наприклад. Почув шарудіння в кущах, вистрілив на звук, а там був хтось з родини. А далі класичне замітання слідів та імітація сімейного суїциду.  Щоправда, для цього потрібно мати неабияке вміння замітати сліди.

Ще одну версію подій висуває колишній чоловік. Він припускає, що співмешканець його колишньої дружини міг комусь перейти дорогу, або мати якісь неприємності, а на зазначеному місці його хтось вже чекав, щоб звести рахунки.

Можливо це було банальне пограбування. Адже працівник прокату, куди сім’я заходила перед поїздкою до лісу, розповів, що чоловік пропонував за невеличку екскурсію в ліс неспівставно велику суму.

Словом, версій може бути кілька і всі вони мають право на існування, як версія, яку висувають правоохоронні органи, і яка, можливо, озвучена в інтересах слідства.

Але, відповідно, виникають і питання, на які слідство поки що не дає відповідей. Чому, наприклад, дитячі речі були розкидані в радіусі 10 метрів? Чому працівник нафтоперекачувальної станції, котрий бачив дитину, що кличе на допомогу, цієї допомоги не надав, а поїхав геть з місця події і лише згодом розповів про побачене іншим і привів людей просто на місце трагедії?

N7G0-LrNeAQ

Наразі правоохоронні органи утримуються від будь яких коментарів. Нові подробиці слідства обіцяють оприлюднити після завершення експертиз.