mqdefault

Вчора в інтернеті з’явився аудіозапис, де Ігор Такчіаніді закликає терористів з ДНР прийти і «мочити» гуцулів. Автором цього запису зазначено Самооборону Косівського району.

Відтак, пан Ігор повідомив, що «Косівської Самооборони» не існує, підтвердженням чого слугує відповідь в.о. начальника Косівського районного управління юстиції від 06.06.2014 №Т-7/06-05/02. Запис розмови, за словами Ігора Такчіаніді, змонтована, слова і речення вирвані з контексту. Причиною цього є конфлікт із так званою Косівською Самообороною, місцевими міліціонерами та п. Соломченком, який нібито претендує на посаду голови Івано-Франківської ОДА(а за іншою інформацією – на заступника діючого голови ОДА п. Троценка).

Самооборону Косівщини, п. Ігор називає самозванцями, які протизаконно впливають на дії правоохоронних структур і влади району. Також Такчіаніді розповів, що опоненти (так зв. Самооборона, представники правоохоронних структур згадані в аудіозаписі) погрожували життю та здоров’ю його сім’ї. Зводять на нього наклепи.

Першопричиною таких дій, на його думку, є постійна критика так зв. Самооборони. Зокрема, зауваження про те, що представники Самооборони тиснули на місцевого воєнкома, щоб той знаходив причини для комісування деяких самооборонівців та щодо ДТП за участю самообороніця, який нібито втік з місця пригоди, а згодом самооборонівці вимагали з батька потерпілого гроші, непроведення люстрації претендента на посаду нач. МРВ УСБУ в Косові п. Сорохана та ін..

Саме тому, Такчіаніді так емоційно висловився у загаданому аудіозаписі.

Як вийшло, так вийшло, але найгірше, шо люди поступили підло, і не виставили всю нашу розмову, щоб було зрозуміло зміст…“, – заявив п. Ігор у екслюзивному коментарі Версіям.

Для підтвердження слів Ігоря Такчіаніді надаємо аудіозапис розмови з ним.


скачати щодо Косівської Самооборони на Простоплеєр

А ось, аудіо, де слова п. Ігоря начебто вирвані з контексту: