Звільняти чи залишати на посаді за результатами роботи Андрія Троценка, очевидно немає причин, бо ані досягнень ані глибоких провалів не було. Він дотримав слова, коли назвався технічним. Так прокоментував Версіям можливу відставку голови ОДА інформаційний аналітик та політолог Ігор Ткач.

«Троценко був призначений в.о. Президента, в перехідний час, як технічна, а не політична фігура – для того щоб втримати мир, стабільність та порядок в регіоні. В.о. Президента вже немає, бо є Президент, перехідний час виконавчої вертикалі минув, тому потреба в технічному керівникові немає. Троценко може з посади йти. Головне, щоб не забув прозвітувати», – вважає Ігор Ткач.

Залишити на посаді Троценка, на думку аналітика, було б непоганим політичним рішенням, але в залежності від того чи будуть вибори до ВРУ восеницього року.

«Якщо восени будуть вибори і Троценко залишиться на посаді то матиме дилему – тиск зі сторони своїх партійців в сторону використання адмінресурсу для Тимошенко, або власна репутація технічного управлінця. Від вибору залежатимуть політичні перспективи цього чоловіка. Якщо б Порошенко мав принаймні рівноцінну заміну – то це було б доречним. Чи така рівноцінна фігура є – думаю, що так. Питання зараз за Президентом», – сказав аналітик.

Якщо Троценко все ж таки піде у відставку, то на думку Ігора Ткача на його місце має прийти виробничник. Тобто людина котра розуміє всю складність господарських процесів. Аналітик переконаний, що в нас такі люди є, просто вони мало публічні.