Приємно, що цього року учасниками мульти-фестивалю стали різні студенти. Основу складала молодь, яка вперше брала участь, однак було й кілька старожилів Івано-Франківської Студреспубліки.

Участь у відкритті програми взяли бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, начальниця відділу молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Катерина Говера та координатор Студреспубліки-2014 в Івано-Франківську Жанна Дутчак.
Після відкриття, учасники прожили надзвичайно насичений і змістовний день разом із «Студентською республікою». Вони працювали над темою: «Регіональна модель Івано-Франківщини». Під час оргдіяльнісної гри виникло багато цікавих думок, які викликали не лише згоду, а інколи і активну суперечку, що свідчить про розуміння проблем регіону та бажання їх вирішувати.

Паралельно учасники грали в «Що? Де? Коли?» – перемогу в останньому турі виборола досвідчена команда з Івано-Франківського національного медичного університету «EMSA». Переможців у «Дебатах» було вирішено не визначати, але суб-фестиваль ставив практичне завдання: “чітко та грамотно формувати свою промову всім учасникам”. А підступна мафія переборола мирних жителів під час «Студентської Мафії», що показало справжню злагодженість “чорних” сил.

По завершенню інтелектуального формату гри відбулися вибори. Депутатами Студентського магістрату Івано-Франківщини 2013/2014 стали:

Луцак Юрій – Івано-Франківський національний медичний університет,
Волошенюк Оксана – Івано-Франківський національний медичний університет,
Струтинський Ярослав – Івано-Франківський національний медичний університет,
Ващук Дмитро – Івано-Франківський національний медичний університет,
Федик Назар – Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету,
Коваль Іван – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Киник Назар – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Попик Максим – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Бойчак Тетяна – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Павлів Тетяна – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Вітаємо нового Студентського мера, яким заслужено стала студентка 4 курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Христина Зелінська.

По завершенню інтелектуального формату гри та виборів нової студентської влади регіону всі учасники та запрошені гості мали можливість відпочити в нічному клубі «Panorama Плаза» та побачити справжнє свято краси особистості – конкурс краси особистості «Перша Леді», який організувала директор Model Marysia Management Марися Томошевська. Цього року учасницями стали 9 чарівних дівчат. Корону переможниці між собою розділили дві красуні – Віта Білл і Марина Кучірка, які будуть представляти Івано-Франківщину на конкурсі краси під час фіналу Студреспубліки.

Студреспубліка в Івано-Франківську завершилася, однак реальна робота нової влади лише розпочинається. Маємо надію, що Студентський мер і депутати Студентського магістрату гідно представлять Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні і доведуть всім, що лише змістовна інтелектуальна робота є запорукою розвитку регіону та України вцілому.