Нагадаємо, що близько третьої години після опівночі 3 січня 2015-го року до водія підійшли люди у формі і, не представившись, почали вимагати документи. Чоловік стверджує, що правохоронці вибили в нього з рук телефон, на який він намагався їх знімати, але на цьому пригоди лише почалися.

Не представившись працівники ДАІ перевірили документи водія, але перед цим нанесли чоловікові удар в область грудної клітки. Після чого поїхали геть. Коли чоловік відремонтував автомобіль та повертався додому його знову зупинили ті самі правоохоронці. Сказали пересісти в їхній автомобіль, щоб вони перевірили чи водій бува не п’яний.

«Я відмовився пройти в службовий автомобіль, і запропонував почекати поки приїде мій брат до якого я подзвонив. Я просто боявся агресивної поведінки міліціонерів», – задує водій Степан Гардаман.

Тоді правоохоронці почали погрожувати водієві та викликали на підмогу своїх колег: патрульну службу та опер групу. Скориставшись тим, що водій приспустив вікно автомобіля один з працівників ДАІ витягнув чоловіка із машини. Хоча чоловік запевняє, що він навіть не думав тікати і чим були спричинені такі дії міліціонерів не може зрозуміти.

Далі вони заштовхали водія в свій автомобіль та повезли в Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер для проходження експертизи на вміст алкоголю. Результати показали, що чоловік був у тверезому стані.

1

Після цього правоохоронці знову заштовхали в автомобіль та повезли в невідомому напрямку, при цьому, під час транспортування водій хотів покинути машину, проте його силою утримували і погрожували. Як виявилося, вони приїхали в обласне управління ДАІ. Уже там водій написав заяву та віддав черговому працівникові УДАІ.

3_resize

4_resize

5_resize

6_resize

7_resize

З моменту цього інциденту минуло два тижні, але ніякого результату немає. Заступник начальника УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Валерій Малик каже, що ніякої інформації не буде доки не проведуть службове розслідування.

«Я не можу кваліфікувати їхні дії поки не буде проведено службове розслідування. Те саме стосується і міри покарання. Як тільки ми все з’ясуємо,а на це у нас є місяць, то відразу повідомимо. Зокрема, потерпілому прийде письмова відповідь», – сказав Валерій Малик.

Складається враження, що міліція вкотре хоче «зам’яти» цю справу. Оскільки навіть прізвища цих працівників ДАІ з м. Тлумач заступник не дуже хотів називати, лише в розмові з журналістом Валерій Малик сказав, що один Іван Федорищак, а інший – Василь Павлюк.

Потерпілий зізнається, що сумнівається в тому, що працівників ДАІ таки покарають. Адже як стало відомо, дядько одного із міліціонерів працює також в правоохоронних органах. І мабуть через це вони дозволили собі неправомірні дії, а тепер навіть погрожують родині потерпілого.

2_resize

Версії обов’язково повідомлятимуть про нові факти у даній справі.