Ще одне таке «вбивство» відбувається просто зараз на вулиці Новгородській, де зносять будинок №4. «Він і так би сам розвалився» – радісно повідомляє чоловік з рулеткою в руках.

Будиночок, звичайно, був так собі, але за словами начальника відділу охорони культурної спадщини  МВК Ігора Панчишина, цей будинок «є історично вартісною будівлею і його не можуть знести». Можуть пане Панчишин, можуть. Та, власне, вже знесли, не чекаючи доки ви найближчим часом з’ясуєте, що відбувається на Новгородській, як обіцяли.

В Департаменті архітектури та містобудування Івано-Франківська теж нічого про будівництво не знають і теж  обіцяють невдовзі з’ясувати, що відбувається.

А доки чиновники, котрі за посадами повинні б бути в курсі таких робіт, з’ясовують, що відбувається на підвідомчій їм території, в центрі міста, в 10-ти хвилинах ходи від адмінбудівлі, біля частини муру Станиславської фортеці, залишки якого є історико-архітектурним пам’ятником XVII–XIX століття хтось щось будує.

Просто посеред Фортечного провулку поставили нужник. А чиновники ні сном, ні духом? Чи просто роблять вигляд, що нічого не знають?

Адже івано-франківські журналісти дуже швидко з’ясували, що все це справа рук будівельної компанії “Аксіома” і будуватися впритул до пам’ятки архітектури буде чергова двоповерхова скляна торгівельно-офісна потвора.

Нахабство, з яким ведуться роботи, певним чином засвідчує, що ті чиновники, яким потрібно було про це знати, давно в курсі й саме вони дали відмашку.

Вже в першому кварталі 2015 року новобудова готується до здачі в експлуатацію.

А громадскість міста вкотре проковтне чергову гірку пігулку. Що ж, громадськості не звикати жити в місті, яке вбивають.

 

budinok1

IMG_2315

IMG_2316

IMG_2317

IMG_2318

IMG_2319

IMG_2320

IMG_2321

IMG_2322