Депутати обласної ради не прийняли рішення про складення повноважень свого колеги – Богдана Кучера.

Цікавий прецедент створили сьогодні на сесії обласної ради депутати із Прикарпаття. Як стало відомо, попередньо народний обранець Богдан Кучер написав заяву про складення своїх депутатських повноважень. Та в голосуванні по питанню, хто за те, щоб припинити діяльність свого колеги як депутата було віддано 11 голосів “за”, 6 – “проти” та 27 – утримались. Таким чином рішення не прийняли.

Голова обласної ради Василь Скрипничук, який, до слова, сам проголосував “проти”, заявив: “Це означає якщо депутат попав у коло депутатів нас, тобто обласної ради, то звідси вийти практично неможливо. Навіть за власним бажанням”.

Таке рішення депутатів обласної ради, можна пояснити доброзичливим та шанобливим ставленням до Богдана Кучера. “Мені шкода, що він вирішив не бути нашим депутатом. Я вважаю що такі люди як він, заслужені журналісти, він і хороший актор, визначний і видатний співак, він був би тільки окрасою нашого депутатського корпусу. Я вам чесно говорю, що жалкую за тим, що він написав таку заяву” – сказав Василь Скрипничук.