Минулої п’ятниці в готелі «Станіславів» відбулася конференція міської організації політичної партії «УДАР». На цій події фотожурналісту Укрінформу Юрію Рильчуку розбили обличчя.

Деякі члени партії, зокрема новопризначений заступник голови міського «УДАРу» Віталій Вербовий, не впускали представників ЗМІ та членів партії на конференцію про що є відеодоказ(у відео на 16-53сек).

Зі слів очевидця, члена ради міської організації «УДАР», між Віталієм Вербовим та журналістом Юрієм Рильчуком відбулась суперечка. Після чого Вербовий вдарив журналіста  в обличчя.

Як повідомив сам постраждалий, ця справа не завершена – він подав заяву до правоохоронних органів.

«Я пройшов усі необхідні медичні обстеження, а також експертизу на вміст алкоголю в крові.  Після чого зареєстрував заяву. Робити висновки поки що рано», – сказав Юрій Рильчук.

За інформацією «Версій», розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України «Умисне легке тілесне ушкодження». У частині 1 ст. 125 КК  «України» встановлюється відповідальність за легке тілесне ушкодження.

Коментар Віталія Вербового читайте згодом на «Версіях».

Нагадаємо, “Версії” повідомляли, що В Івано-Франківську на конференції “ударівців” розбили обличчя фотожурналісту.

На цьому відео, (16-53 сек.) видно, як фотожурналіст Рильчук не може потрапити на конференцію.

Broadcast live streaming video on Ustream

РИЛЬЧУК Юрій Семенович по завершенні служби у Військово-Морському флоті працював керівником фотокіностудії станції юних техніків у Івано-Франківську, одночасно навчаючись у Львівському державному університеті імені Івана Франка.
Саме в цей період зароджується його тісна співпраця з друкованими засобами масової інформації та видавництвами Івано-Франківщини, Львова і Києва.
Він є автором художньо-ілюстрованих видань “Подаруй мені писаночку”, “Івано-Франківськ і Хжанівська земля”, “Коломия”, “Івано-Франківськ”, “Карпати кличуть”, “Родослав запрошує” та співавтором багатьох інших. З 2001 року – фотокореспондент УКРІНФОРМу.
Переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів.