Івано-франківський “Фронт змін” та “Батьківщина” не поспішають об’єднуватись, незважаючи на настанови Арсенія Яценюка про необхідність консолідації на протязі 10-ти днів.Нагадаємо, у суботу, 15 червня, в Києві на Михайлівській площі відбувся урочистий об’єднавчий з’їзд “Фронту змін” і ВО “Батьківщина”. Згідно з рішенням з’їзду, з метою об’єднання “Фронту змін” та ВО “Батьківщина” депутати місцевих рад усіх рівнів від “Фронту змін” повинні вступити до лав “Батьківщини”, одночасно припинивши існування фракцій “Фронт Змін”. Лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк заявив, що це об’єднання – перший неймовірно потужний сигнал до формування, наймогутнішої демократичної сили в країні. За його словами це, перший етап, а наступний після з’їзду – робота з регіонами. Тобто, передбачається формування керівних органів в усіх містах та областях. При цьому, Арсеній Яценюк, заявив, що об’єднання сил в регіонах очікується протягом 10 днів.

Втім, на сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради, очікуване об’єднання “Фронту змін” і ВО “Батьківщина” не відбулось. Із проханням прокоментувати ситуацію Версії звернулись до голів відповідних фракцій Ігора Прокопіва та Ярослава Бачкура.

Зі слів першого, об’єднання міських організацій відбудеться опісля аналогічного возз’єднання на рівні області: “Будемо об’єднуватись. Спочатку обласна організація за це оголосить. Все йде по-порядку. Вони приймуть, а тоді вже й ми”, – повідомив Ігор Прокопів. А очільник міської організації ВО “Батьківщина” Ярослав Бачкур у свою чергу заявив: “Ми з обіймами їх (“Фронт Змін”) чекаємо і ждем їхнього рішення і заяв на прийняття їх у фракцію”. Про те, хто у разі об’днання буде головою нової фракції обидва депутати не взялися прогнозувати.

Нагадаємо, що раніше Версії писали про те, що на місцевих виборах-2010 член опозиційного “Фронту Змін” Ігор Прокопів був ставлеником діючого губернатора Михайла Вишиванюка. Наразі Прокопів очолює Івано-Франківський Облгаз.