Традиційно, зима для наших комунальників прийшла несподівано. Четвертий день поспіль в Івано-Франківську падає сніг, в результаті ситуацію на дорогах люди називають «кашею» з бруду та снігу, яка ускладнює рух автомобілів. 

«Їхав зранку, то наче дорогу трохи посипали, але їздити все одно важко, принаймні, по місту. А дороги за межами Івано-Франківська ще в гіршому стані», – каже водій служби таксі Михайло.

І додає, що багато вулиць міста взагалі не чистять. На вулицях Василіянок, Грушевського, Галицька, Коновальця, Незалежності та Січових Стрільців снігоочищувальної техніки, ймовірно, не було.

Тож не дивно, що і аварій на дорогах побільшало. В суботу, після нічого снігу та дощу на дорогах міста через ожеледицю у мікрорайоні Пасічна сталося ДТП. Причина проста – комунальники просто не встигли оперативно посипати спеціальною сумішшю дороги міста, відповідно і рух на багатьох шляхах став аварійно небезпечним.

Вчора, наприклад, на одній із вулиць обласного центру Прикарпаття через ожеледицю автомобіль «Нива» з’їхав з дороги і як писали інші ЗМІ «ніжно обійняв» дерево. Як відомо, цей автомобіль без ремонту не обійдеться. І як кажуть в народі, тепер хіба що «до Бога на скаргу», бо до кого ж іще можна звернутись?

Як не дивно, та кажуть, що є вулиця в місті, яку розчистили – це Набережна ім. Василя Стефаника. Дорожнє покриття чисте, сніг розгорнутий, отже снігоочищувальна техніка тут не просто проїжджала, але й працювала. Як обіцяли, Набережну чистить буковельська фірма ПБС, без залучення коштів з місцевого бюджету. Можливо, краще б всі дороги міста розчищала приватна техніка? Якщо комунальним службам важко справитись з цією ситуацією…

Та добре, що хоча б Управління ДСНС в Івано-Франківській області попереджає про погіршення погодних умов. Кажуть, що протягом доби 30 грудня на дорогах Івано-Франківська та області збережеться ожеледиця. Так, що будьте обережні, щоб Новорічні та Різдвяні свята не зустріти в травматологічному відділенні.