Тепер забудовник зайнявся облагороджуванням території (як це називає його виконроб). З цим сперечатися безглуздо, бо дійсно викладається бруківка, ставляться нові бордюри ( чи як їх називають російські окупанти «порєбріки»), але ж це «облагородження» вже залазить на чужу прибудинкову територію.

Зокрема на території будинків №№ 22-24, що на вулиці Шевченка. Тобто відстань від «облагородженої» території до вулиці Шевченка вже на кількадесят метрів менше, ніж до вулиці Мазепи.

IMG_0884

Щоб не виникало ніяких ілюзій, щодо облагородження – то на цій території буде облаштована стоянка для тих, хто заселиться в будинок на Мазепи, 35-А.

І доки мешканці згаданих будинків з вулиці Шевченка чекають відповіді від ЄРЦ, про визначення меж своєї прибудинкової території, браві екскаваторники забудовника Василя Друка, роз’їжджають впритул до дитячих гойдалок і пісочниці.IMG_0885

Коли репортер «Версій», який якраз проводив там зйомку став між екскаватором та дітьми, на нього налетів виконроб будови. Виконроб висував претензії на кшталт, «що ти тут ходиш фотографуєш», «чого ти сюди лізеш» і т.д.

В момент включення камери, риторика виконроба дещо пом’якшала. І (ситуація звична для таких випадків) він почав звинувачувати репортера в якихось висловлюваннях і закликати свідків. Оскільки в свідках мимоволі опинилися підпорядковані виконробу робітники, то їхні покази заздалегідь відомі.IMG_0886

До того ж виконроб не визнає мешканців навколишніх будинків (вулиці Шевченка, Гординського, Мазепи) громадою, а торочить про якихось дивних людей, які дякують за «облагородження» території. Наче не було протестів, перекриття вулиці Мазепи, листів до виконавчої влади, депутатських звернень, засідань судів.

На початку відео, яке «Версії» надають вашій увазі видно, що виконроб комусь телефонує. І, дійсно, вже за 20 хвилин, на об’єкті з’явився сам забудовник. Напевно, щоб уособлювати собою громаду, яка дякує за облагородження території.