За інформацією Версій, суд залишив рішення Івано-Франківського окружного суду в силі. Це означає, що здійснювати будіництво багатоквартирного 8-ми поверхового житлового будинку за адресою вул. Мазепи, 35а, заборонено. Таким чином, цей будинок також заборонено приймати в експлуатацію. В черговий раз судова інстанція стала на бік громади Івано-Франківська та визнала, що будівництво здійснювалось із порушення законодавства України.

Версії прогнозують, що оскільки дозвільні документи скасовані судом, не виключено, що зайві поверхи будинку будуть демонтовані. Адже, як відомо, в судових інстанціях також є інший позов щодо знесення будинку.

Нагадаємо, раніше ЗМІ вже повідомляли про те, що 4 листопада 2013 року Івано-Франківський міський суд відхилив позов забудівника і таким чином став на бік міської громади, яка вимагала знести незаконно зведений будинок в середмісті.

Незадоволені мешканці також отримали підтримку від франківських депутатів Юрія Солов’я та Володимира Чорноуса з ініціативи яких міськрада прийняла рішення про обмеження поверховості згаданого будівництва, як це передбачено у генплані міста та в Державному акті на землю.