Нещодавно тобі погрожували. Когось конкретно підозрюєш?

До мого сина підійшла невідома особа і сказала: «Твоєму татові недовго залишилося жити – його скоро застрелять». Визначити хто це був важко, бо син не знає цю людину, він розповів тільки у що той був одягнений.

Мені говорили, що це могло бути зі сторони Ігоря Халаменди, але я не думаю, що таке може бути. Все ж таки є якісь межі і сім’ю, дітей та рідних не чіпають. Багато знайомих мені казали, будь обережний, бо є розмови, що жити тобі залишилось не довго. Але це мене підштовхувало до того, щоб бути самому і ніким не прикриватися. Краще я отримаю удар, аніж мають зачепити когось із моїх друзів.

Погрози – не жарти все ж таки. Сім’ю відвезти кудись подалі не думав?

Сім’ю я не вивозив і не планую. Не думаю, що їх хтось зачепить це буде принизливо перш за все для тих, хто на таке наважиться. Скажу одне: я стараюся не для себе, все, що я роблю це для мого сина. Хочу, щоб він жив у нормальній правові державі.

Чому Правий сектор «відхрестився» від тебе?

З Правим сектором мене поєднувало тільки те, що в деяких заходах ми брали участь разом. Я ніколи не говорив, що є членом ПС і те, що журналісти підписували під моїми коментарями, що начебто я є активістом ПС не правда. Через певні обставини у нас розходяться погляди у певних питаннях. Журналісти для мене роблять більший плюс ніж мінус, адже понад два місяці оця тема не вщухає.

Повернемось до підпалу твого автомобіля. Знайшли винних?

Частково є інформація про виконавця. Але мене більше цікавить замовник. Коли мене запитали чи маю багато ворогів, я відповів, що їх пів міста. До речі є така фраза: «Ти марно прожив життя, якщо у тебе немає ворога». Я показав, що не стою за певні матеріальні блага і не хочу добитися місця під сонцем.

Когось підозрюєш? Наприклад, того самого Халаменду?

Підозри є, але їх озвучувати я поки не буду. Дочекаюсь висновків певної структури.

Ти ходиш чи не на всі сесії, засідання та наради. В чому причина такої активності?

Мені не подобається те, що ми поміняли «шило на мило». Дивлячись на те, як себе поводили певні люди на Революції гідності і як вони себе поводять зараз висновок один: говорять одне, а роблять інше. Мені закидають, що мовляв я сиджу тут, нічого не роблю і пробують відправити на схід. А от побратими впевнені, що коли я поїду на той же схід, мене застрелять відразу в спину. Складається враження, що я тут комусь серйозно заважаю. Я відкрито говорю про певних людей те, що думаю, а таких радикалів бояться.

Тобто найближчим часом ти на схід не збираєшся?

Якщо буде нагальна потреба я готовий виїхати, але сам. Своїх друзів, які незабезпечені всім необхідним, брати не буду. На сесії я просив забезпечити 300 людей, які готові їхати хоч зараз на схід, всіма необхідними речами. Мені сказали, що так не можна, спочатку треба задекларувати, показати прізвища тих осіб, а вони потім подумають. Все закінчилося тим, що мої друзі роз’їхалися у свої справах. Хоча, я думаю, що найближчим часом ми всі поїдемо на схід, але на разі з чужими людьми я не готовий їхати, щоб не отримати вистріл в плечі. На жаль забезпечити своїх людей усім необхідним я не можу.

Кажуть, що ти начебто «кришуєш» жебраків. Як це прокоментуєш?

В людей, які таке говорять бурхлива фантазія, я навіть сам подаю цим людям. Фантазія людська безмежна.

Чому не призначили нового начальника УМВС? Наскільки відомо ти маєш до цього відношення.

Ми подали пропозиції ще дуже давно. Нам відправляли тих людей, які будуть виконувати чиюсь вказівку. Навіть тепер прислали 4 людей, які будуть виконувати накази Києва. Ми хочемо, щоб був наше керівник – який має тут сім’ю і свій будинок, щоб ми прийшли до нього з будь-якими питаннями чи скаргами. Треба зрозуміти, що люди, яких сюди призначають зроблять свою справу і поїдуть.

Чи бойкотуєш російські товари?

Я націоналіст і вже давно не купую товари російських виробників. Як на мене, то краще вже купити китайське ніж російське.

Які цілі ти поставив перед собою?

Не буду казати які, щоб потім мені не говорили: «Сказав, а не зробив». Але головна ціль – добитися миру в Україні і щоб нас не асоціювали з росіянами. Коли я був за кордоном мене питали чи я з Росії і я відповідав, що я українець. Точно знаю, що так буду завжди говорити.