Колишній голова ІФОДА, великий господарник, агроном, спеціаліст з великої рогатої худоби і, звичайно ж, неперевершений знавець макро- і мікро- економік Михайло Вишиванюк (до речі, не знаєте де він зараз розвиває свою господарську жилку?) неодноразово обіцяв відремонтувати цю дорогу, але, як кажуть, віз і нині там, бо зламав обидві осі потрапивши в одну з ям на Н10.

Окрім Вишиванюка прикластися до ремонту дороги обіцяв і міський голова Долини Володимир Гарат, і міський голова Болехова Зенон Макота, бо трасса (назва умовна) проходить через міста, якими вони керують. Власне через Болехів проходить вже навіть не дорога, а так – цілковите непорозуміння.

Пройшов рік, в країні багато, що змінилося (з Вишиванюком включно), а дорога як була в жахливому стані, так і залишається. Я щоправда не знаю, чи в курсі про стан дороги Н10 новий голова ІФОДА Андрій Троценко. Якщо не в курсі, то варто поцікавитися «а чому?». Якщо ж в курсі, то знову ж таки «а чому?», але вже в контексті чому нічого не робиться, і чи буде робитися бодай щось.

Автошлях Н 10 — автомобільний шлях національного значення на території України, Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці -пропускний пункт Мамалига – Кишинів. Проходить територією Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Так ось – на територій Львівської області дорога в цілком прийнятному стані. Не європейський автобан (не навчилися ще), але хороша дорога. Всі проблеми виникають, коли починається саме наша, Івано-Франківська, рідна область.

Для порівняння – відео за липень 2013 року:

І відео за серпень 2014 року:

Нагадаємо, Версії уже висвітлювали проблему жахливого стану доріг у Долині в публікаціях “Дорога національного значення перебуває на межі закриття ”  та Стара Долина – мікрорайон з найгіршими дорогами на Прикарпатті?