За словами директора ініціатором бунту колективу проти неї є Ярослав Лаган, колишній директор Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА. «Він неодноразово намагався мене звільнити, пояснював це моїм невідповідним ставленням до роботи.

Постійно знімав надбавки за складність та напруженість в роботі. Він також направляв у наш заклад різноманітні перевірки та інспекції. Я навіть не мала права піти у відпустку», – пояснює Іванна Довганюк.

І додає, що за період трьохмісячних відпусток та лікарняних Лагана, в колективі не було жодних звинувачень проти неї. Працівники інтернату не писали жодних скарг чи заяв. Лише коли знову з’явився Ярослав Лаган розпочалися нові звинувачення.

 

Довбенюк  Любомира, працює молодшою медичною сестрою в Делятинському психоневрологічному інтернаті. Її син став інвалідом, після трагічного випадку в нього немає ніг. Після того, як ця працівниця стала активним учасником у справі звільнення Довганюк, сину проведено протезування та з’явився автомобіль пристосований для людей з обмеженими можливостями. Погодьтесь, – це як мінімум дуже дивно.

В заявах проти директора є підпис Любомири Довбенюк, але в розмові з директором вона заперечує звинувачення проти неї, – каже п. Довганюк.

 

На захист Іванни Довганюк виступили представники обласного «Правого сектору». Із цього приводу навіть адресували звернення до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

Звернення

У зв’язку виникненням питань щодо призначення директора Делятинського психоневрологічного інтернату, висловлюємо підтримку нині діючому директору Іванні Ігорівні Довганюк на підставі аналізу виконання нею своїх посадових обов’язків.

Інформації про факти причетності цієї особи до корупції, зловживання службовим становищем в особистих корисливих цілях не надходило. Бачимо великі позитивні зміни в роботі інтернату від часу призначення Іванни Ігорівни на посаду директора, порівняно з періодом попереднього керівництва.

У закладі проведено ремонт приміщення, встановлено метало-пластикові вікна, перекрито дах метало-черепицею. Санітарно-гігієнічний стан закладу перебуває на високому рівні: в приміщенні та на території закладу прибрано, забезпечено повноцінне харчування, чисту постільну та особисто білизну пацієнтів. Працівники інтернату перебувають на робочому місці та, під керівництвом Іванни Ігорівни, дисципліновано виконують свої посадові обов’язки.

З числа недоліків роботи Іванни Ігорівни можна виділити різкий стиль спілкування з персоналом. Проте такий відносини з працівниками можуть бути виправдані їх несумлінним ставленням до виконанням професійних обов’язків при попередньому керівництві: спостерігалися систематичні п’янки, байдуже ставлення працівників до пацієнтів, антисанітарія в закладі та відсутність працівників на робочому місці, жебрацтво пацієнтів на вулиці тощо.

Володіємо інформацією про вчинення тиску на Іванну Ігорівну Довганюк під час перебування її на займаній посаді.

Просимо об’єктивно розглянути призначення директора Делятинського психо-неврологічного інтернату.

Голова Ради

ГО «Правий сектор – Прикарпаття» А.Подільський

Представник громади смт. Делятин М.Масевич

 

00

1

2

3