Версії вирішили зробити своєрідний «чорний» рейтинг закладів харчування міста. Все тільки з відгуків клієнтів даних закладів. Почнемо із закладу, який посів останню позицію в нашому рейтингу.

Отже, “почесну відзнаку” отримує паб «Старий пес». Версії вже писали про цей інцидент, але нагадаємо знову. Мабуть однією з перших гостро розкритикувала обслуговування та й сам заклад «Старий пес» франківська журналістка Наталія Коцкович на своїй сторінці у Фейсбук. Вона описала необізнаність та хамство працівників закладу. А в результаті виявилось, що і власник тут теж не дуже знається на хороших манерах. «За півкілі лосося, за чекання на замовлення, за прохання офіціанта піти клієнтів геть, нетверезий власник у костюмі блазня видав: «Бейбічка, якщо тобі щось не подобається, можеш взагалі піти звідси!!!» Ахрінєть… Класна відповідь прискіпливій клієнтці. Якій-не якій, але ж, клієнтці…Словом, образливо… івано-франківське бидло не лише не перевелося, воно ще й бізнес свій веде. А далі були вибачення іншого, тверезого співвласника, адміністраторки й офіціантів. Але що з того вибачення, якщо якесь неадекватне п’яне чудо може післати клієнтку куди подалі… «Старий-престарий пес», а як гарно все починалося… Прикро…», – написала Наталія Коцкович.

Інші користувачі соц. мережі згадували і про стакан розбитий на голові, і про те, як приносять спиртні напої не попередивши про ціну. Тож якщо не перепитаєте ціну, то можете мати сюрприз в чеку.

1

2

3

4

До “чорного рейтингу” за коментарями мешканців міста та інформацією з програми «Інспектор Фреймут» потрапляє і  ресторан «Pasage Gartenberg». Кухня цього закладу не є чистою та охайною, так як це мало б бути за стандартами. Брудні витяжки, відсутність стікерів та неналежне зберігання продуктів свідчать про те, що і їжа тут не зовсім свіжа чи якісна. Проте мешканці відгукуються не так категорично, як відома телеведуча, мабуть тому, що ресторан є дорогим та прорекламованим.

Наступною у списку іде  піцерія «Тіп Топ».  Громадській діяч Роман Островський просто опублікував фото страви яку замовив, і зробив короткий коментар: «В піцерії Тіп Топ офіціантка сказала,що це пушок)))». Задавалося б чистота на кухні закладу громадського харчування понад усе, проте, як бачимо це не про наші заклади.

 

9

10

11

І на завершення  рейтингу – «Бістро Десятка». Жителі міста вже неодноразово жалілися на персонал закладу. Не подобається людям пафосна поведінка адміністраторів, які оцінюють тебе наскільки ти «успішний» по-зовнішньому вигляду і якщо ти не дуже «успішний» то можеш лишитися голодним. Крім того, іноді навіть коли відвідувачів не багато на замовлення клієнти чекають довго, а в результаті отримують холодні страви, або їм приносять взагалі не те, що замовляли. Та й багато людей після випуску програми «Ревізор» побачили в якому стані кухня закладу. Нагадаємо, що чистотою там не потішать нікого.

 12

Дуже прикро, коли ти хочеш просто відпочити або пообідати у тому чи іншому закладі в результаті розчаровуєшся. Хамське ставлення персоналу, брудний посуд та не свіжа їжа псують і настрій, і апетит. Можливо нашим рестораторам варто над цим задуматись?