Сьогодні на сесії обласної ради розглядалось питання  про стан боротьби з злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності органів внутрішніх справ на території області за 5 місяців 2013 року. Доповідачем був начальник УМВС в Івано-Франківській області Олег Сало.

Під час свого виступу Олег Сало запевнив у тому, що міліція Прикарпаття у загальнодержавному рейтингу, відповідно до критеріїв оцінки МВС від початку року займає передові місця. За його словами, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилася кількість тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, умисних вбивств, зґвалтувань та крадіжок майна з квартир громадян, злочинів пов’язаних з порушенням правил дорожнього руху, які мали смертельні наслідки.

“Сподіваюсь, що спільні зусилля, допомога органів влади та місцевого самоврядування дозволять нам досягти очікуваних результатів з попередження та розкриття злочинів, охорони громадського порядку, порядку та безпеки громадян” – так Олег Сало завершив свою доповідь на засіданні.

Депутати залишились задоволені виступом головного міліціонера Прикарпаття, зокрема керівник фракції “Свобода” в облраді Василь Попович заявив: “Порівняно з прокуратурою, я собі зробив висновок хто як звітує. Це дуже так показово було. І я думаю депутати відчули”. А перший заступник голови облради Олександр Левицький подякував Олегу Сало за той порядок, який є у його рідній Отинії.

Щоправда окремі обранці спробували звинуватити керівника прикарпатської міліції у тиску на перевізників, які нібито не хотіли везти мешканців області на протестні акції до Києва. Та конкретних прикладів горе-опозиціонери навести не змогли, тож усі намагання хоч якось покритикувати правоохоронця нівелювалися.