В окрузі №89 сьогодні зареєстровано всього два кандидати в народні депутати України. Один із них – екс-регіонал, голова Косівської РДА з 2008 по 2013 роки Ярослав Іванович Шинкарук, який зумів покерувати Косівським районом за президенства Віктора Ющенка та Віктора Януковича.

Незважаючи на досить дружні відносини Ярослава Шинкарука та Михайла Вишиванка, а саме останній тоді як голова Івано-Франківської ОДА очолював виборчий штаб Партії Регіонів на Прикарпатті (звісно не офіційно), посунути керівника ПР Чуднова вони звісно не могли.
Проте тепер, коли шеф (Вишиванюк) йому вже не указ, Ярослав Шинкарук вирішив випробувати свої шанси в боротьбі за депутатський мандат. До речі, щодо шансів, то вони в нього досить таки пристойні.

За соціологічними даними, якими на засадах конфіденційності поділився з нашим кореспондентом один із працівників штабу одного із кандидатів, який буде балотуватися в цьому окрузі, головний двобій за перемогу проходитиме між Василем Гладієм (ВО «Батьківщина»), Юрієм Солов’єм (партія «Блок Петра Порошенка») та самовисуванцем Ярославом Шинкаруком.

Своє регіоналівське минуле Ярослав Іванович вирішив компенсувати бандерівськими гаслами, з яких і сформована його передвиборча програма. З нами «Бог і Україна» та «Нація понад усе» – ось головні гасла, з якими йде у вибори Ярослав Шинкарук та збирається агітувати за себе на Гуцульщині та Покутті.