Як Ваше здоров`я? Чи будете брати участь у виборах до ВРУ?

 Доброго дня усім! Здоров’я – добре, дякую. У виборах буду брати участь – по округу №83, в Івано-Франківську.

Петре, чи бачите Ви як безпосередній учасник подій на Майдані зміни? Ті зміни,- заради яких стояв Майдан, гинули хлопці? Чи вигнання Януковича це і була основна мета, а ці “друзі” що в габінетах Києва це і є те світле майбутнє заради якого все це відбулося? 2. Чи на Вашу думку як “айдарівця” з бойовим досвідом не забагато зрадників серед керівництва АТО, МВС, МО, СБУ? Як бути? Йти “мясом” під керівництво зрадників з рушницею на дитячому автобусі чи що робити? Чи знаєте наскільки складно зібрати хлопців по повістках – і саме це бездарне керівництво є основною причиною – люди бачать що їх везуть як скот не цінуючи і не рахуючи…

Неможливо щось здобути без боротьби. Майдан не дав закріпитися в Україні тиранії – це безперечний здобуток. А війна доводить всьому світу, що така держава – Україна – є, бореться за себе, а значить, і буде. Так, ми маємо пройти багато складних, може, навіть нестерпних випробувань, але я оптимістичного налаштований щодо майбутнього нашої держави.

Вам подобається те, що навколо вас так багато інформаційного шуму? Це вас швидше наснажує чи дратує?

Не думаю, що аж так багато. Але взагалі, я це сприймаю просто як реальність – спокійно.

А кажуть, що до вас часто ляшко наїзжав на фронт, і що він герой. Що він там все забезпечує, а його батальйон “Україна” самий потужний, а Ляшко в них лідер. Що ви про це думаєте?

Я особисто Ляшка на фронті не бачив.

Розвійте або спростуйте будь ласка міфи про те, як ставиться місцеве населення окупованих територій до української армії? Чи насправді люди підтримують бойовиків?

Люди до нашої армії там по-різному ставляться. І населені пункти часто дуже відрізняються між собою у цьому. Пам’ятаю як у селах на околицях Луганська люди виходили до нашої колони і вітали, виносили воду, яблука, були з синьо-жовтими прапорами. Але вистачає і вороже налаштованих, які взяли в руки зброю.

щоби все по чесному. 1. Вибагто років останніх є держслужбовцем або безробітним. А кажуть, що маєте багато майна, наприклад багатоповерховий готель в Карпатах, Питання такі: чи все це придбали на зарплату чиновника і чи все ви внесли в декларацію? Чи, можливо, всі ці чутки є не правдою? це важливо знати виборцям. 2. як ви ставитеся до оборудки, коли готель Київ на Вічовому майдані був приватизований по ціні трикімнатної квартири вашою сім’єю? готові повернути це громаді?

Держслужбовцем працював з 2007-го по 2011-ий рік. До того і після того працював у комерційних структурах і займався підприємницькою діяльністю. Готелю в Карпатах не маю. Всі доходи внесені в декларацію. Щодо готелю в центрі міста – участі в приватизації жодних готелів не брав і не володію таким майном. Родина також.

Україна переможе? Чи вірите ви, що путлер на цьому зупиниться?

Добро переможе. Ми переможемо.

Є така думка, що київська влада найбільше боїться добровольчих батальйонів і тому свідомо підставляла їх під винищення російською армією і терористами лугандона. Як вам здається, це може бути правдою?

Я в це не вірю.

Чого ви йдете до Верховної ради?

Важливе особисте питання. Я довго над цим міркував. А якщо коротко: мене точно не цікавить ні слава, ні гроші. Повірте, війна може дуже добре переконати, ще всі ці речі – другорядні. Я вірю в те, що я не здам нашу державу. І я дуже хочу, щоб ми хоча би маленькими кроками, але рухалися в напрямку нормальних людських цінностей, свободи, демократії.

Не боїтеся замаститися в великій політиці?

Я не боюся ні спати в болоті ні ходити в болоті. Я знаю, що не можливо щось створити, щоб не замаститися.

1) Скільки одиниць ворожої бойової техніки Ви знищили? 2) Скільки сепаратистів Ви знешкодили? 3) Яка користь для України від Вашого перебування в батальйоні “Айдар”?

Я не такий крутий солдат, щоб хвалитися кількістю знищеної ворожої техніки чи живої сили. З бойових завдань: місяць ми охороняли нашу артилерію під Металістом. Жодна одиниця ворожої техніки чи живої сили за цей час не змогли підійти до нас. Але останні тижні нас регулярно накривали “Градами”. 20 липния я брав участь в пробивання дороги до Луганського аеропорту, де тиждень були в оточенні наші війська, там були поранені і вбиті. Ми були передовою штурмовою групою. В першому бою я був поранений. Але ми пробили дорогу і зачистили навколишню територію. Виконали завдання. Такий мій бойовий досвід. Судіть самі, чи був я корисний.

Ви в період Януковича керували в Долині адміністрацією.Навіщо вам то треба було? І можливо вас через це треба залюструвати?

Так, я працював в РДА за часів Ющенка і Януковича. Але я не працював на Ющенка чи Януковича. Я старався працювати на громаду Долинського району. Робив свою роботу. Пішов з посади, коли це стало неможливо.

 

За матеріалами Фіртки