«Плюс ми додатково працюємо по облагородженню вулиці. Надіємося, що мешканці, які скаржилися на ремонт, що він трошки зятягнувся, все ж таки будуть вдячні нам, бо житимуть на найкращій вулиці нашого міста»,- похвалився головний комунальник.

 

В цей момент, по ідеї, всі мешканці міста мали б встати й гучно зааплодувати, але…

 

Воно, звичайно ж, зрозуміло, що пан Смушак не був вчора на вулиці Шевченка під час зливи. Що й не дивно, хто ж в таку погоду попреться з дому.

 

Але, якби директор ЖКГ все ж би якимось дивом опинився на «фактично завершеній» вулиці, то б побачив не вулицю, а річку.

 

Проблема підтоплення вулиць в Івано-Франківську існує не перший рік. І так само вже не перший рік ніхто, схоже, не займається її вирішенням. Але якщо підтоплення трапляються на вулицях де давно casino online ніхто не проводив навіть профілактичного ремонту, то на відремонтованому відрізку вулиці Шевченка по ідеї все мало б бути нормально. Адже міський голова Віктор Анушкевичус хвалився прокладеною новою каналізаційної системою. І що? А нічого. Дощова вода суцільним потоком сунула вулицею оминаючи каналізаційні решітки і водоспадом стікала на Гординського, утворюючи там невеличкий ставок.

 

До слова. Той відрізок вулиці Шевченка, який не заплановано ремонтувати в найближчому майбутньому (від Гординського до Січових стрільців) значно краще впорався зі зливою. Вода якщо й текла вулицею, то лише дорогою попри бордюри, а тротуари залишалися цілком придатні для пересування.

 

Отут і виникають питання до тих, хто проектував реконструкцію вулиці. Як так виходить, що під час зливи нова каналізаційна система (в яку вкладені чималі кошти) не могла впоратися зі стічними водами? Чи немає ніякої нової каналізації, а є (тобто вже немає) лише освоєні кошти?

 

Та й до Анушкевичуса знову виникають питання. Від яких йому так і не вдалося сховатися у Верховній раді.

 

Так що навряд чи, пане Смушак, люди будуть вдячні вам. Принаймні під час зливи. Бо за погану роботу дякувати не прийнято.