Про це йдеться у зверненні активістів громадської ініціативи «Свій за свого» у м. Косові, який є у розпорядженні редакції.

Зокрема, у одній із передвиборчих газет кандидата-мажора розміщено рекламу та слоган ініціативи «Свій за свого», активісти якої останнім часом  зібрали більше ніж півмільйона гривень, на які було закуплено спорядження для бійців, що воюють на Сході України.

Але Григоришин має жодного стосунку до діяльності ініціативи, не вніс жодних пожертв для бійців на передовій, яким допомагають активісти.  Схоже, молодий мажор, що грається у передвиборчу кампанію, просто використав шановану та відому громадську ініціативу, аби створити у читачів своєї газети враження, ніби він підтримує волонтерський рух, хоча це не так.

IMAG0857_новый размер

 «Розміщення без нашого відома реклами про діяльність нашого волонтерського руху у передвиборчій агітаційній продукції кандидата в народні депутати Р. Григоришина викликає у нас глибоке обурення. Вважаємо, що це є елементом брудної маніпулятивної політтехнології, спрямованої на підвищення рейтинг даного кандидата, «завдяки» даній рекламі можуть припинити надавати пожертви та потреби військових, що в кінцевому результаті  призведе до негативних наслідків для тих, хто в даний час перебуває на передовій. Вважаємо, що подібні недобросовісні методи передвиборчих технологій не роблять честі кандидату в депутати», – сказано у зверненні активістів ініціативи «Свій за свого».

Волонтери вимагають спростувань та вибачень за брехню Григоришина і сподіваються, що виборці покарають мажора за відверту та цинічну брехню та маніпуляції на людських почуттях.

IMAG0856_новый размер

«Вимагаємо від кандидата Р. Григоришина припинити використання реклами нашої громадської ініціативи в своїй передвиборчій агітації. Закликаємо громадян виборчого округу в день виборів своїм бюлетенем надати оцінку дій подібним кандидатам, які в часи війни в час, коли солдати сидять в окопах без багатьох необхідних речей, витрачають величезні кошти на нікому не потрібні білборди та передвиборчу макулатуру, застосовують недобросовісні передвиборчі технології замість того, щоб допомагати бійцям, які захищають наше мирне життя».

IMAG0855_новый размер

Нагадаємо, нещодавно місцеві самооборонівці затримали кандидата-мажора Григоришина  після дискотеки у п’яній компанії, яка каталась по Косову на дорогому Мерседесі.