«Рейтинги до 26 жовтня ще будуть змінюватись. Проте високу ймовірність пройти до ВРУ мають партії Блок Петра Порошенка, ВО “Батьківщина”, Радикальна партія, Громадянська позиція та УДАР Віталія Кличка. На межі прохідного бар’єру ВО “Свобода”, партія Андрія Садового “об’єднання Самопоміч” та партія Тігіпка “Сильна Україна”, – вважає Тарас Случик.

Щодо рейтингу партій, тут політолог бачить декілька чинників.

«Високий рейтинг Блоку Петра Порошенка зумовлений тим, що виборці ще зберегли до нього довіру з часу президентської виборчої кампанії. Радикальна партія Ляшка має підтримку через медійний супровід та харизматичність самого лідера, а Громадянська позиція через вдале позиціонування лідера Анатолія Гриценка. Рейтинг ВО “Батьківщина” більше залежить від зовнішніх обставин ніж від дій партії та її керівництва яке так і не насмілилось провести справжні реформи. А рейтинг ВО “Свобода” падає через те що радикальна риторика та очікування виборця не справдились з реальними діями лідерів»,– пояснив політолог .

І додав, що рейтинг партій може різко зростати, якщо вони будуть об’єднуватись для того, щоб висувати кандидатів по своєму списку від різних середовищ.

«Також важко сказати про чіткий рейтинг партії, яку готує колишня команда фронтовиків на чолі з Арсенієм Яценюком, проте вона також потенційно долає прохідний бар’єр», повідомив Тарас.