Найбільше це стосується тих, чиї діти цього року вперше сядуть за шкільні парти.

Найперше, що потрібно для школяра – це шкільна форма. На цей товар ціна коливається в межах 400-500 гривень. Для хлопчика є просто штани та піджак, а є і трійка: піджак, жилетка та штани. Для дівчинки можна купити також костюм-трійку: сарафан, піджак і штани. Це обійдеться в 350-450 гривень. Сорочки приблизно коштують від 100гривень, як для хлопчика так і для дівчинки.

Туфлі в середньому коштують від 100 до 400 гривень.

Тепер спробуємо скласти портфель для нашого школяра. Вибираючи шкільний ранець треба добре поміркувати над тим, який буде зручним для дитини. Вибір надзвичайно великий. Така покупка обійдеться від 150 до 700 гривень. Все залежить від розмірів, якості і виробника.

Зошити у косу лінійку та клітинку на 12 аркушів коштують від 1,50 грн. вартість щоденника в межах 15-20 грн.

Лінійка коштує від 1 грн., а простий олівець та ластик десь по 2,00 гривні. Ручка першачкам потрібна кулькова і обов’язково синього кольору, така в магазинах коштує від 2 до 4 грн. Кольорові олівці задоволення не дешеве – від 20 гривень, а кольоровий папір обійдеться у 8 грн.

Потрібна ще папка для трудового навчання, її можна придбати за 14 гривень. Пластилін – 12 грн., ножиці – 5 грн., клей ПВА –3грн., геометричні фігури –в середньому 10 грн.

Також не забудьте купити два альбоми; один для малювання, а другий для трудового навчання, вони коштують від 5,70 до 11 гривень. Акварельні фарби обійдуться в 10 гривень і пензлики для малювання від 2 грн.

Підрахувати усе вище перелічене – не складна арифметика, але в кожної сім’ї свій бюджет і свої розрахунки стосовно того, як і з чим дитина розпочне навчальний рік.