Метою проекту «Люстрація.Прикарпаття» є очищення владивід корупціонерів за допомогою громадськості.

На сайті проектуhttp://if.lustration.co.ua визможете безпосередньо брати участь у процесі люстрації, а саме – аргументовано висловлювати свою довіру або недовіру діючому чиновнику або кандидату на посаду.

За результатами таких голосувань та аргументів громадська ініціатива «Люстрація.Прикарпаття» домагатиметься відсторонення або звільнення дискредитованих чиновників, проведення службових перевірок використовуючи всі механізми інформаційного впливу, за допомогою громадських акцій протесту та інших демократичних заходів.

Громадська ініціатива «Люстрація.Прикарпаття» пропонує місцевим громадським організаціям, правозахисним організаціям, засобам масової інформації долучатися до процесу люстрації та брати активну участь у проекті, а також стати партнером громадської ініціативи «Люстрація.Прикарпаття», уклавши відповідний договір.

Громадська ініціатива закликає небайдужих громадян, активістів прийняти участь у проекті. Анкети на чиновників можна заповнювати безпосередньо на сайті люстрації http://if.lustration.co.ua/addperson.