Прокуратурою Івано-Франківської області спільно з управлінням СБУ  проведено перевірку  щодо використання бюджетних коштів, виділених на здійснення заходів, пов’язаних із знешкодженням небезпечних відходів – гексахлорбензолу  в ході консервації Домбровського кар’єру.

Установлено, що Головним управлінням регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської ОДА у 2011 – 2103 роках було укладено договори з суб’єктами підприємницької діяльності на виконання вищевказаних робіт на суму  871,8 млн. грн.

За рахунок бюджетних коштів службові особи Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА разом з службовими особами ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД» незаконно, без будь–яких підтверджуючих бухгалтерських та фінансових документів,  оплатили витрати на  нібито знешкодження небезпечних відходів гексахлорбензолу, на послуги перевезення, розвантаження, логістику та утилізацію.

Таким чином, посадовцями Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА разом з  ТОВ «С.І. Груп Консорт ЛТД» розтрачено 439, 4 млн.грн.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України прокуратурою Івано-Франківської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу прокуратури області.