Все нове – це добре відпрацьоване старе. Ці слова повністю відповідають діяльності прокурора Настасяка та очолюваної ним обласної прокуратури.

Усі заяви прокурора Настасяка про чесну і законну роботу прокуратури – це безпардонний блеф і відверте глузування над законом, над мешканцями нашого краю.

У минулому Настасяк і його поплічники боялись не закону а боялись Януковича, сьогодні вони не бояться нікого і нічого, але як каже прислів’я – гусей по осені рахують, тоді і побачимо де будуть гусаки породи «настасяки», «никифоруки» та інші когути.

Добре відомо, що в прокуратурі діє жорстка вертикаль влади і діє старе правило «Я начальник – ти лайно.» Керівництво прокуратури зовсім не інтересує інтелект або порядність того чи іншого працівника прокуратури. Головне – це повна відданість начальнику і повна готовність виконати вказівку того ж таки начальника. Працівники прокуратури добре розуміють, що в багатьох випадках вони виконують незаконні, злочинні накази але стати на сторону закону вони не сміють, тому, що це суперечить бажанню їхнього керівника, а за чесну роботу вони будуть покарані і звільнені.

Молоді працівники прокуратури через декілька днів роботи вже розуміють, що вони ніхто і їм не дадуть чесно працювати. І як наслідок – вони вже потенційні порушники законів України і чесними працівниками ніколи не будуть і їх звільняти з роботи потрібно негайно. Толку з них для людей і держави не буде.

Прості люди вважають, що прокуратура і особисто Настасяк кришує незаконний будівельний бізнес в нашій області. Масові, дуже грубі порушення при будівництві житла виявлені на 90% новобудов. Це на вулицях Бельведерській, Гаркуші, Незалежності, Січових стрільців, Гетьмана Мазепи, Пасічній, що підтверджується протестами людей. На масові вимоги мешканців краю прокуратура не реагує але під великим тиском людей відкривають декілька кримінальних справ, які розслідують по два і більше роки і успішно закривають, а проти не угодних, з метою їх залякування фабрикують кримінальні справи і роблять це відкрито, нікого не боячись. Ми добре розуміємо, що кришування незаконного будівництва безкоштовним не буває.

Така, на думку мешканців краю, злочинна діяльність прокурора Настасяка здійснюється ймовірно для особистого збагачення і все це робиться при нашій мовчазній присутності і безкарності подонків різних мастей. Допускаємо, що прокурор Настасяк дає вказівку, а можливо пораду прокурору міста Івано-Франківська Никифоруку і той у змові з забудовником витворяє, що хоче, фабрикує експертні висновки, забороняє слідчим відкривати проти злочинців кримінальні справи, незаконно приховує вчинені злочини, невинних людей шантажує і погрожує тюрмою.

Діяльність Настасяка, Никифорука і інших мародерів, на думку багатьох, носить ярко виражені ознаки тероризму. Використовуючи військову вертикаль управління прокуратурою, ці особи можливо бажають організували терористичну організацію в прокуратурі краю. Усі їхні самодурніі вказівки підлеглими працівниками виконуються негайно і всупереч законодавству України.

Також терористичну діяльність прокурори Настасяк та Никифорук мабуть планують організувати в органах міліції, деяких судах (особливо в Івано-Франківському міському суді) органах державної і місцевої влади.

Усім відомо, що без відома голови міста Анушкевичуса і його першого заступника Зіновія Фітеля не побудуєш навіть будку для песика, якщо не даси хабаря. Ці діячі зрадили мешканців міста і їхня діяльність направлена на зло людям. В часи війни, в часи ОУН за зраду народу, їхніх інтересів, посягань на справедливе майбутнє таких негідників як Анушкевичус, Фітель, Настасяк, Никифорук розстріляли б як зрадників і мародерів і захоронили б їх в Донецьку біля пам’ятника Леніну. Можливо нині такі методи допоможуть навести порядок?

Дивною виглядає мовчазна позиція губернатора О. Гончарука. Він, що не бачить і не знає, що витворяє прокуратура, суди, влада.
Чи такий стан речей його задовольняє?

Чекаємо відповіді.

Дуже складна ситуація склалась з призовом до армії. Будь-який військовий комісар Вам скаже, що 90% призовників намагаються уникнути призову. Люди не хочуть вмирати за хабарників прокурорів, суддів і чиновників. Україну вони згідні захищати – але не цих мерзотників. Сьогодні бійці добровольчих батальйонів повинні вимагати щоб працівники прокуратури, судів і особливо їхні керівники пройшли горнило війни і тільки після того, як побачать яке воно життя і смерть, то можливо почнуть жити чесно. Без перерахованих (так званих патріотів) батальйони не повинні йти на війну. За цю сволоту не варто віддавати життя.

Стосовно прокурорів Настасяка і Никифорука, Анушкевичуса, Фітеля і інших посадовців, до Верховної ради, антикорупційного бюро, Генпрокурора, народних депутатів України готуються і будуть подані факти їхньої злочинної діяльності. Ми зобов’язані зупинити цих злочинців. Не будьте байдужі, якщо ми їх не зупинимо, то вони знищать нас і державу. Глибоко помиляється прокурор Настасяк коли вважає, що його брат, який працює в Генпрокуратурі зможе і дальше приховувати його злочинну діяльність. Нагадуємо, що шин вистачить на всіх!

Терпіння людей закінчилось. Всю цю, сволоту потрібно негайно звільняти з займаних посад і відправити в штрафні батальйони на війну.
Війну у Путіна ми виграємо тільки тоді, коли знищимо внутрішніх терористів і мародерів, їх поплічників.

P.S. Створення терористичної групи чи терористичної організації карається позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років – ст. 358 ч.3 Кримінального Кодексу України.