У чемпіонських протистояннях футзалістів івано-франківського Урагану” та харківського “Локомотиву” “Версії” продовжуєють проводити жартівливу паралель боротьби “Схід-Захід”. У четверій зустрічі команд харків’яни на виїзді впевнено здолали прикарпатців – 0-3. У першому таймі зустрічі, в якій “Ураган” міг оформити домашнє чемпіонство, більш активними були саме іванофранківці. Вони взялися бомбардувати ворота гостей вже зі стартових секунд. Та фінальному удару завжди чогось бракувало – то точності, то сили.

У другій половині зустрічі ініціативу перехопили гості. Вичікуючи свого моменту, вони раз за разом загрожували воротам Романа Колтка. Перший гол харків’яни змогли забити на екваторі другої двадцятихвилинки. За десять хвилин вони змогли подвоїти перевагу. І ще за якихось 60 секунд вколотили третього м’яча у пусті ворота “ураганівців”.

Тож фінальна сирена четвертої гри чемпіонської серії зафіксувала впевнену виїзну перемогу “Локомотиву”. А це означає, що ім’я чемпіона Екстра-ліги визначиться у п’ятій грі, яка відбудеться у середу ,14 червня в місті Харків.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Локомотив» (Харків) – 0:3

Рахунок у серії – 2:2

ГОЛИ – Микола Білоцерківець, 28, Євген Клочко, 37, Олександр Сорокін, 38

«Ураган»: Роман Колток – Андрій Сімка, Павло Будняк, Петро Шотурма, Євген Валенко – Луїз Негао, Роман Кіндратів, Роман Кордоба, Роніньйо – Максим Павлюк, Додо, Тарас Королишин

«Локомотив»: Дмитро Литвиненко – Дмитро Федорченко, Сергій Журба, Максим Воронін, Віталій Кисельов – Микола Білоцерківець, Олександр Сорокін, Дмитро Камеко, Дмитро Сорокін – Олександр Кондратюк, Євген Клочко, Євген Сірий