Перший заступник директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Володимир Ільчук  повідомив Версіям, що про ремонт вулиці говорити ще рано, оскільки переможця тендеру поки не визначено.

«Засідання комітету щодо визначення переможців ще не відбувалось. На даний момент проводиться оцінка на достовірність даних та додатково відсилаються запити до різних організацій, які залучалися учасниками», – сказав Володимир Ільчук.

Як пояснив заступник директора департаменту, до кінця цього тижня комітет не засідатиме тому, що для проведення оцінки потрібно 20 днів, оскільки об’єкт є масштабним.

Нагадаємо, що на участь у конкурсі подало заявки п’ять підприємств. Це ТОВ «БК «ТрейдЗахідБуд» з найменшою ціновою пропозицією у 38 130 836 гривень. ПП «Брати Кіп» з ціновою пропозицією 38 177 796 гривень. ТОВ «ПБС» запропонувало виконати роботи за 40 929 630 гривень. ДП «Івано-Франківський облавтодор» з ціновою пропозицією у 44 473 000 гривень. Найбільшу ж вартість виконання робіт запропонувало ТОВ «ПМК-77».Попередня кошторисна вартість — 57 мільйонів гривень.

Крім того, варто зазначити, що керівництво області вирішило спрямувати на ремонт Набережної 15 млн. грн. субвенції з державного бюджету. В свою чергу виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ухвалив рішення виділити для співфінансування ремонту дороги по даному об’єкту 10 млн. грн.

Тепер залишається чекати результатів конкурсу і початку ремонтних робіт.