Як відомо, 8 липня 2014 року господарським судом міста Івано-Франківська було прийняте рішення №909/458/14 (суддя  Макєєва Олена Вікторівна), згідно якого було задоволено позовні вимоги позивача в повному обсязі. Позивачем до Івано-Франківської міської ради в даному випадку виступало приватне підприємство «Прогрес-Інвест», яке оскаржувало рішення міської ради про безоплатну передачу нерухомого майна, а саме приміщення господарського призначення для влаштування «Будинку вчителя» площею 250 кв. метрів.

 

Нагадаємо, що 20 січня 2009 року було укладено договір оренди землі між Орендодавцем (або уповноваженою ним особою) з одного боку і Орендарем з іншого боку. Уповноваженою особою від міської ради в цьому договорі виступав міський голова Віктор Анушкевичус, а Орендарем приватне комерційне підприємство «Ресурс-Захід» в особі директора Батюка М.В.

 

В першому ж пункті, який названо «Предмет договору» ми читаємо наступне: «… при умові знесення нежитлового будинку №35 на вул. Гетьмана Мазепи та укладання угоди з управлінням освіти і науки виконавчого кабінету міської ради про передачу 250 кв. метрів загальної площі громадських приміщень для влаштування «Будинку вчителя» на вул. Г. Мазепи,35».

IMG_1030

Договір було укладено терміном на три роки. Через три роки, а саме 15 березня 2012 року договір переукладається. Уповноваженою особою від міської ради знову виступає міський голова Віктор Анушкевисус, а от Орендар вже наче інакший – приватне підприємство «Прогрес-Інвест», керівник Дейчаківський Василь Іванович. В даному договорі про передачу 250 кв. метрів для «Будинку вчителя» вже не йдеться. Виглядає так, що була провернута певна комбінація, щоб вкрасти в громади міста 250 кв. метрів загальної площі.

 

Що цікаво – міська рада міста й надалі вважала, що попередній договір діє. Тому 25 травня 2012 року прийняла рішення №767-25, згідно якого зобов’язала вже «Прогрес-Інвест» предати згадані квадрати Управлінню освіти та науки.

IMG_1033

16 травня 2014 року івано-франківська міська рада подає позов  до ПП «Прогрес-Інвест» щодо укладання договору про безоплатну передачу нерухомого майна, а саме приміщення громадського призначення для влаштування «Будинку вчителя» площею 250 кв. метрів. Впровадження по даній справі господарський суд Івано-Франківської області припиняє, бо вже існує позов ПП «Прогрес-Інвест» про визнання незаконним та скасування  в частині рішення Івано-Франківської міської ради від 29.05.2012 року.

 

І, як результат, 8 липня 2014 року господарський суд Івано-Франківської області (під головуванням судді Макєєвої О.В.) задовільняє вимоги позивача в повному обсязі. В міської громади просто крадуть 250 кв. метрів.

 

На вказане рішення суду управлінням освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківською міською радою подано апеляційну скаргу до Львівського апеляційного суду. Процес триває.

IMG_1032

В мене немає питань до судді Макєєвої. Вона певно керувалася юридичними законами. В мене більше питань до юридичного відділу міськвиконкому. Чим вони там займаються?…

 

Секретар міської ради Микола Вітенко, зазначивши, що судові процеси ще тривають, прокоментував ситуацію наступним чином: «Якщо дуже коротко, то міська рада надавала земельну ділянку з одними умовами, а договір вийшов з іншими умовами. І зараз суди виясняють, чому так вийшло, що умови на яких міська рада надавала земельну ділянку, розходяться з договором підписаним міським головою».

IMG_1031

Власне, секретар міської ради дійшов до того ж висновку, що й автор цієї статті. Все впирається в інтереси міського голови.

 

Хто знає скільки кошнує 250 кв. метрів господарської площі в Івано-Франківську? Якщо не знаєте, спитайте в мера.