Через такі закиди почалась словесна перепалка між Зеноном Макотою з одного боку та головою обласної ради і головою ОДА – з іншого. До суперечки підключилися і депутати обласної ради.

«Я такої неповаги ще не бачив» , – почав вигукувати міський голова Болехова.

«Ви приїхали із своїм фотографом на сесію, щоб попіаритись» – почув у відповідь від Василя Скрипнучука, повідомляє Зміст

Активно в дискусію включився депутат обласної ради Василь Попович. Словесна перепалка тривала кілька хвилин, поки її не призупинив Василь Скрипничук.

«Можу вам надати свій кабінет, де ви спокійно собі поговорите. Я вас закрию там на годинки дві», – зазначив голова облради.

В цей же час із сесійного залу до голови обласної Василя Скрипничука звернулася жителька Снятинщини. Жінка почала звинувачувати голову обласної ради у нивиконанні ним обіцянки провести відповідну перевірку у Снятинському інтернаті.

Розуміючи, що дискусії із міським головою Макотою (який так і залишився  стояти біля трибуни) та жителькою Снятинщини не вдасться швидко завершити, Василь Скрипничук зачитав привітання з Новим роком та закрив сесію.

Жінка із Снятина та Зенон Макота так і залишились на своїх місцях, продовжуючи щось говорити до депутатів, які з поспіхом почали покидати сесійну залу.