Але почнемо по суті. Ряд сервісних центрів по ремонту телефонів, телевізорів та іншої техніки взяли на озброєння свій метод, як оббирати довірливих громадян.

Можемо розглянути ситуацію на прикладі майстерні «Серцен» (директор Григорій Медвідь), що знаходиться за адресою – вулиця Шевченка,6 в Івано-Франківську.

Схема, за якою розводить громадян цей сервісний центр до жаху примітивна, але водночас нахабна. І вона працює.

Людина приносить в ремонт якусь свою техніку, чи то мобільний телефон, чи то компьютерний монітор, чи ноутбук. Їй виписують квитанцію, таким чином перетворюючи вже в клієнта і кажуть зайти через тиждень.

Минає тиждень і клієнт в радісному передчутті, що його телефон (монітор, ноутбук) вже відремонтовано приходить в «Серцен». Але тут на клієнта чекає розчарування.

«Ви знаєте, – посміхаючись, заявляє працівник сервісного центру, – виникли певні труднощі, зайдіть післязавтра. А ще краще через тиждень і ваш телефон (монітор, ноутбук) буде як новий».

Ще через тиждень ситуація повторюється. Потім обіцяють зробити до кінця місяця, згодом до кінця року. Посмішка працівника з увічливої перетворюється на знущальну. Потім зникає і вона, а починається відверте хамство. Щось на зразок «більше сюди не ходіть».

Найбільш настирливі йдуть в «Інспекцію з питань захисту прав споживачів», але не всі подають заяву, бо спосіб подачі заяви досить дивний. Спочатку треба написати заяву керівнику того підприємства, на яке клієнт скаржиться. На заяві цей керівник повинен поставити підпис, що він з нею ознайомлений. На випадок відмови керівника ставити підпис, у клієнта повинен бути свідок, який потім підтвердить факт відмови. І вже після цих процедур можна подавати заяву в «Інспекцію з питань захисту прав споживачів».

Багато людей просто плюють на це все й намагаються забути про свій телефон (монітор, ноутбук). Все одно він був неробочий, то яка різниця. І саме на таку реакцію розраховують в «Серцені».

Щоправда й ті, хто все ж проходить всі бюрократичні процедури, нічого не досягають.

Працівники «Інспекції з питань захисту прав споживачів» кажуть, що тільки за минулий рік на «Серцен» було подано з десяток заяв, але всі спроби притягнути керівництво сервісного центру до будь-якої відповідальності закінчувалися нічим. Працівники центру ведуть себе зухвало, хамлять інспекторам товариства і не являються на судові засідання.

Тут виникає питання, а куди дівається техніка «зажата» сервісним центром?

Ми можемо робити лише припущення.

Буквально вчора, 18 листопада 2014 року, репортером «Версій» був помічений працівник «Серцену», який зайшов в магазинчик, який розташований в торговому центрі «Екстім-сіті». Магазинчик торгує мобільними телефонами. На дверях заманливий напис «Мобільні телефони, комп’ютери, ноутбуки. Дуже низькі ціни». Там цей працівник витягнув з кишень десь коло п’яти мобільних телефонів, які поклав на прилавок. Що це означає? Не знаємо. Може це його телефони? Дивацтво таке в нього. Хоча, хто його зна? Можете висновки робити самі. Зазначимо лишень, що працівник сервісного центру відвідує цей магазинчик досить регулярно.

На жаль, працівники ««Інспекції з питань захисту прав споживачів»», не мають права надавати нам інформацію про людей, котрі заявляли про зловживання в сервісному центрі. Тому редакція звертається до всіх постраждалих від «Серцену» зголоситися. Час покінчити зі свавіллям недобросовісних підприємців, які упиваються своєю безкарністю.

 

IMG_2205_новый размер

 

 

IMG_2200_новый размер