Мешканці міста не перестають дивуватись стану доріг та біл-бордам ВО «Свобода». Багато інтернет-видань писали, що Івано-Франківська «Свобода» звітує у стилі Партії регіонів та пiариться на бюджетних коштах.

Ця тема вже давно набрала розголосу в місті. Зокрема, франківські «свободівці» на біл-бордах та рекламних буклетах, якими заповнили багатоповерхівки та вулиці, «звітують» про відремонтовані дороги.

Проте, які відомо, кошти на ремонт цих вулиць виділено з міського бюджету. Нагадаємо, що франківців дуже обурив біл-борд про ремонт вулиці Романа Гурика. Цей факт активно обговорювали користувачі соціальних мереж і назвали такий вчинок «свободівців» щонайменше – неетичним. Адже гроші на ремонт вулиць Івано-Франківська, зокрема вулиці Романа Гурика, виділено з міського бюджету.

piar svoboda

Дехто вважає, що той фарс начебто свободівці ремонтують дороги чи будинки насправді є мулькою цієї влади. Пам’ятаємо, як спецтехніка була обліплена агітаційними плакатами про те, що ремонти доріг ведуться за сприянняпартії ВО «Свобода». Але похвалитись немає чим, адже ті перехрестя треба знову ремонтувати. Тож, поточний ремонт не за горами.

Наступна розмова “свободівців” була про ремонти дахів будинків, дитячих майданчиків та спортивних залів.

Проте, як відомо з достовірних джерел, все це насправді існує…але тільки на паперах. Адже, ймовірно, ніхто й не думав проводити такі ремонтні роботи. Проте, це ще не кінець. Не обійшлося тут без КП «ЄРЦ».

ЗМІ вже давно писали, що «Свобода» та Єдиний розрахунковий центр якось пов’язані між собою. Мабуть це таки не чутки, угадайте з ким комунальне підприємство укладає угоди? Правильно, з фірмою свободівця.

КП «ЄРЦ» уклавши договори із ТОВ Комунальні інвестиції, що належать депутату-свободівцю М. Сеньківу заволоділо кругленькою сумою із міського бюджету. Але нещодавно ця влада відзвітувала про те, що начебто у ЄРЦ заборгованостей з підрядними організаціями немає. Тільки забули згадати, що заборгованість у їхній рідній аварійній службі таки є. Як виявилось, аварійна служба КП «ЄРЦ» винна державі 330584 грн. З цього приводу навіть відбулися судові засідання, де КП ЄРЦ просило реструктуризуватицю суму.

Суд ухвалив рішення і на сьогодні податкова контролює поступлення реструктуризованого боргу.

Тож замість піару та пустослів’я “свободівці” ліпше подбали б про борги підзвітного їм комунального “новоутворення” перед державою.