Журналісти розповіли, що наразі на КМТ проводить службове розслідування, спеціально створена депутатами міської ради, комісія. Вчора відбулося перше її засідання у приміщенні студії.

У той час, поки тривають числені перевірки, у тому числі правоохоронних органів, на КМТ продовжується тиск, погрози і знущання над працівниками з боку керівництва. Так 16 січня було оголошено догани 4-м працівникам. Як пояснило журналістам керівництво: за відсутність у певні години на робочому місці, у певні години у листопаді та грудні (при тому, що у працівників – ненормований робочий день). Також учора догану з аналогічних причин оголосили ще одному працівнику, пише Зміст

Нагадаємо, що минулого тижня двоє працівників потерпіли від чергових погроз з боку керівництва КМТ. Працівники також наголосили, що останню догану оголосили відразу після засідання комісії. Журналісти підозрюють, що це була помста працівнику за те, що на засіданні підлеглі пригадали начальству за так звані “мертві душі”, які упродовж попередніх років були оформлені на КМТ, їм нараховувалася зарплата, але, фактично, там вони не працювали…

На звернення творчого колективу наразі відреагувала тільки обласна прокуратура (з приводу незаконного використання директором зарплатних карток працівників)… Також Калуська міськрайонна прокуратура передала звернення працівників КМТ до обласної інспекції праці, – мова йде про заборговананість по зарплаті.

Нагадаємо, що до останнього директор КМТ пан Крохта відхрещувався від того що заборгованість існує (до тих пір, поки не оприлюднили звіт депутатської комісії). Журналісти відкрито заявляють, що ймовірніше за все, поки працює комісія, всіх “неугодних” працівників можуть звільнити.

Тим часом, як стало відомо  журналістам , проти директора КМТ, Віталія Крохти, відкрито криміналье провадження за статтею “Шахрайство”.