Таке нахабство потомственного злодія, що тричі за радянської влади міняв прізвище, зачіпає і байдужих до політики.

Читач мабуть ще не забув як Анушкевичус «купив» 15 автомобілів для «швидкої допомоги», що коштували в салоні по 106 тисяч гривень, а пропустив через двох посередників і внаслідок чого місто заплатило по 320 тисяч гривень за кожну. Різниця дійсно ж осіла в кишені мера.

1

А один із посередників безкоштовно (по накладній на запасні частини) передав фірмі «Рітас», що створена Анушкевичусом і є його власністю, новий фольксваген «Каравелла» вартістю 49 тисяч доларів. До речі скромний мер тут «прикупив» 1.7 га землі, врахуйте в центрі міста, на вулиці Промисловій.

Сліпоту прокурорів купив просто, за часів Пшонки прокурори міста і області в основному були «варяги», направлені із східних та південних областей, тому не мали житла. Тому найболючіше прокурорів Анушкевичусом задоволено 20 квартирами від виконкому міста. Нещасні каліки, що повернулися з Афганістану чи Чорнобилю чекають досі.

Хвалиться Анушкевичус, що відремонтовано вулицю Гординського, Пулюя, Січових Стрільців тощо. Хочеться сказати «шляк би тебе трафив з твоїм ремонтом». Тепер треба хіба будинки піднімати, бо дорога подекуди стала вище тротуару. Тож автомобілем легко заїхати на тротуар або у вікно будинку, а водогони, газ, каналізацію під дорогою ніхто й не думав ремонтувати. Отож зверху наліпили трохи нового асфальту, а через місяць Водоканал вже копає, бо порваний водогін.

2

ремонт вул. Шевченка триває аж з 2012 року

За кілька років мерства Анушкевичуса зо два десятки комунальних підприємств банкрутували, такі наприклад як, ШРБУ-1, ШРБУ-6, РБУ-1, ЖЕКи, Асфальтний завод. Тепер асфальт возять із Надвірної або Долини.

А тепер уявіть собі які затрати на транспортування, включаючи температуру зниження цього асфальту, що в кінцевому результаті прямо впливає на якість ремонту дороги. А ще ж ціна палива тепер яка?

1

Водопровідне господарство, що до приходу Анушкевичуса було прибуткове тепер стало багатомільйонним боржником. Кілька спроб Анушкевичуса «прихопити» собі господарство» закінчилося розвалом такого важливого для міста підприємства.

За вісім років мерства Анушкевичуса в місті розвалено все, комуналка, медицина, і все інше, що зміг він розвалити. Він вихваляється, що в медицині багато зроблено, а насправді погляньте, там де проводився будівельний ремонт приміщень лікарень фірмою його кума і водночас головного медика міста Тараса Масляка за кошти міськвиконкому втроє дорожче ніж би це коштувало комунальним будівельним фірмам, які ним розвалені.

Зусиллями Анушкевичуса, що хотів «отримати» від німців які пропонували інвестиції по впровадженню геотермального теплопостачання відкинуто, Переговори зірвано виключно через намагання Анушкевичуса отримати «відкат» в 20 відсотків від робіт.

Німці поїхали, а місто в питанні теплопостачання відкинуто назад на десятки років. А була можливість позбутися залежності від газу! Геотермальне тепло найдешевше у світі! Ним можна крім опалення житла підігрівати басейни, опалювати теплиці та інше. А найбільше, це створення додаткових робочих місць. І все це не зроблено через зажерливість однієї людини.

3

Коли приїздили інвестори ще не було фінансово-економічної кризи, тепер ця можливість настане не скоро. Найгірше, що мешканцям ще багато років прийдеться платити за тепло все більше й більше, бо тарифи будуть і далі зростати.

В діях цього мера ніколи не було креативності, кретизм був. Була спроба з першим заступником «прихопити» 31 га землі в селі Микитинцях. Не вийшло. Перший заступник все взяв на себе, очевидно щоб не було «груповухи» і отримав судимість. Анушкевичус вислизнув, але «темні справи» не припинив.

За неіснуючу ГЕОІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ Анушкевичус платить із коштів міста чотириста тисяч гривень. Особисто підписує акти виконаних робіт. Майно (основні засоби) безкоштовно, без рішення міської ради передаються приватній структурі. Перевищує повноваження, геоінформаційної системи в місті немає і досі, а гроші пропали. Але з голови міста знову як «з гуски вода».

Запитайте чому? Як так? У мене теж таке запитання до прокурорів. Зрозуміло, що працівники Пшонки знали, кого можна чіпати, а кого ні. Але тепер, прокурори свободівські! Якщо вони звичайно не в змові з Анушкевичусом. Бо як пояснити те, що Фінінспекція, міліція, та Антимонопольний Комітет в своїх звітах за результатами перевірок говорять про злочини, а прокурори як в рот води набрали.

Може тому, що Анушкевичус і Свобода «№БЛІЗНЄЦИ БРАТЬЯ»? Як співають Одесити, «я вам не розкажу про всю Одесу» Я вам не скажу провсю Свободу але про місцевих жадібних гієн від Свободи скажу.

Ось приклад:  Анушкевичус «благословляє» створення так званого комунального підприємства «Єдиний Розрахунковий Центр». Свобода пропонує свого директора. І тут Анушкевичус «не бачить», що цей чоловік не тільки є пройдисвіт і злочинець, що з Києва тікав, в нього зовсім немає освіти. Пише начебто «десь» вчився але освіти немає. Але це не головне, головне те, що в статуті т.з. підприємства на адміністративні витрати (накладні витрати) має право використовувати із коштів квартплати мешканців 25 відсотків.

plaza

Не зважаючи на те, що цьому так званому комунальному підприємству, яке не надає послуги, а є звичайним посередником, рішенням сесії міської Свободи вже встановлено рентабельність 15 %. Таким чином із коштів нашої квартирної плати ЄРЦ забирає 40% (15 рентабельність і 25 % накладні витрати).

І це ще не все, виявляється, що в тарифі квартирної плати для прибирання прибудинкової та внутрібудинкової території свободівцями закладено одну суму. Однак, виконавцям послуг на зарплату двірникам ЄРЦ перераховує у 2,7 рази меншу суму. Це підтвердив Антимонопольний Комітет. Тепер зрозумілим стає чому в місті такий бруд. Через Войтикові так звані конкурси на прибирання де роботи виграють свободівські приватні структури (Комунальні інвестиції) місто опинилося у суцільній каналізаційній прірві. А кошти «викачуються» свободівським ділками» на різні вибори босам.

А «качати» є з чого, ну уявіть собі, що ЄРЦ в місяць збирає більше два мільйони гривень. Із цих коштів ЄРЦ забирає собі і подальшому називає ці кошти «своїми» півтори мільйона. В окремих випадках свободівці забирають більше 60 % коштів квартирної плати. А додайте ще 20% ПДВ.

Таким чином мешканці платять квартплату і з надією що ці кошти будуть направлені на надання послуг, а свободівці їх просто викрадають. При цьому мешканців обдурюють і тим що майже 80% площ прибудинкової території є завищені і тому завищена є квартплата. Все це підтверджено результатами ревізій і перевірок контролюючими органами. Але фюрер Онуфріїв каже що на ці ревізії не слід дивитися і рекомендують депутатам не мати справу з ними, тобто плюють в очі населенню.

А скільки рішень сесій виконкому і міської ради підписав цей Анушкевичус, які спустошили кишені містян. Чого тільки вартує 50 відсоткове спів фінансування ремонтів житла чи затвердження тимчасових схем прибудинкової території чи призначення ЄРЦ розпорядником коштів по ремонту житла, чи визнання ЄРЦ управителем будинків, чи розпродажа землі міста та інші антинародні рішення які придумав цей тандем, свобода із Анушкевичусом. Вони ні чим не відрізняються від політика Януковича, адже навипередки один перед іншим запроваджують схеми «відкатів».

Ремонтують капітально дороги «за новими технологіями» втричі дорожче аніж вони насправді би вартували, а дороги на наступний рік розвалюються. Створили посередницьку структуру ЄРЦ створивши насправді собі гаманець на вибори. Все це Анушкевичус ідеалізує ЄРЦ і каже, що єдиний недолік Є/РЦ це треба зробити ще п’ять йому подібних.

З його біографії видно, що пропрацювавши тільки рік на лісокомбінаті, Анушкевичус дальше займався роздрібною торгівлею фарбами і посудою. Тож до вирішення серйозних виробничих чи економічних викликів не вистачає ні досвіду, ані розуму.«Виїзджає» на фотогієнічному обличчі і вироблені умінні приховувати правду.

В останні роки мусить притримувати одну руку іншою, бо тремор від хронічної пиятики не дозволяє навіть читати без зусиль. Довівши решту комунальних підприємств до до межі існування, треба йому прослизнути до Верховної Ради України. В цьому є теж вигода оскільки, тут вже красти нічого, та інше, йому вкрай необхідно сховатися від правоохоронців.

Кримінальних проваджень то порушено тму. Хто ж посміє на депутата ВР показати пальцем? А восени на наступних виборах або пройде або ні, але основне, що забудуть гріхи. Та чи треба нам у ВР такого шулера, злодія, пройдисвіта і друга Чуднова? Це запитання не потребує думання. Очевидно, що напівтверезий злодій з мішками під очами, з тремором від оковитої, з горбом на спині не може бути обличчям патріотичного Франківська, бо дивляться на нас з Небес Вояки Небесної Сотні.