На даний момент, в місті, щоб справити свої фізіологічні потреби людям потрібно або проситись у найближчі заклади харчування, або ж із будь-якої центральної частини Франківська бігти до Вічевого Майдану, де розташована єдина громадська вбиральня. Для багатьох альтернативою є просто сходити “в кущі”, або ж іще страшніше – у під’їзди житлових будинків … 

У самому центрі міста, якщо зайти в не закриті під’їзди старовинних будинків, з ніг може повалити жахливий і разючий сморід. Звичайно це свідчить як і про низьку культуру певних наших громадян, так і про не спроможність влади врегулювати питання вбиралень у місті. Складається таке враження, що наша культура в елементарних речах настільки запущена,  що на такі речі не звертає увагу ні громада ні місцева влада. А про яке туристичне місто може йти мова, коли немає елементарного.

При проведені святкових заходів державних та місцевих свят цю проблему начебто вирішують тимчасовими туалетами, які часто розташовують в недоцільних місцях та які просто-на-просто виглядають не красиво. Також часто мешканці та гості міста можуть і не здогадуватись, що десь неподалік є громадський туалет, адже ні якихось вказівок ні позначок немає. Та і пора зрозуміти, що Івано-Франківську потрібні не тимчасові туалети а постійні, нормально облаштовані і розташовані в центральній частині міста вбиральні.