Безкомпромісне протистояння між Сходом і Заходом наразі триває, на щастя, лише у спортивній площині. У чемпіонській гонці Екстра-ліги івано-франківський “Ураган” вирвав домашню перемогу над харківським “Локомотивом” 4-2.  Нагадаємо, рахунок у серії до трьох перемог однієї з команд донині складав 1-1. Тож суботня домашня гра для “Урагану” мала більш ніж принципове значення. Адже її переможець міг впритул наблизитися до омріяного чемпіонства.

Впродовж усіх 40-ка хвилин основного часу на майданчику точилася дійсно безкомпромісна боротьба. Нагоду вийти вперед і святкувати перемогу мали як прикарпатці, так і харків’яни. Та будучи відвертими, більше гольових моментів мали саме господарі.

Та оскільки “ураганівці” таки не змогли забити бодай один гол, долю матчу визначали у серії пенальті. Першим пробивав Тарас Королишин – свою спробу іванофранківець не змарнував. У “залізничників” серію пенальті розпочав Максим Воронін. Зробив це не найкращим чином, адже Роман Колток вагадав траекторію удару і відбив мяча! Гарматний удар бразильця  Негао також досягає цілі, і водночас виводить з рівноваги Євгена Іваняка. Не хибить з шестиметрового і харків’янин Дмитро Федорченко, який скоротив відставання своєї команди –  2-1. Інтригу у серії пенальті посилив Ронінйьо. Адже він не зміг пробити Максима Лисенка, який замінив у рамці Євгена Іваняка. Натомість далі у дуелі голкіпера сильнішим знову виявився Роман Колток – його пробити Іваняк не зміг. Прикарпатці ж далі своїх шансів не марнували. Спершу Шотурма влучив у дев’ятку! Точно пробив і залізничник Сергій Журба 3-2. На вирішальний шестиметровий удар “ураганівців” повернувся у рамку Іваняк – Та це гостям не допомогло. Його візаві Роман Кордоба знову піднімає м’яч точно у девятку, і дарує своїй команді перемогу у серії пенальті з рахунком  4-2.

Відтак  до другого чемпіонського титулу “Урагану” залишилось зробити лише один крок! А саме – здолати “Локомотив” у недільній домашній грі.