Хоча можливо мова йде не про дійну корову, а про новий геморой…

На початку цього місяця, 8 вересня, за результатами тендеру було укладено угоду з ТОВ «Будівельна компанія «ТрейдЗахідБуд» на вибірковий капітальний ремонт вул. Целевича вартістю 4,94 млн грн.

Для пересічної людини важко зрозуміти, що ж воно за звір такий – вибірковий ремонт. Тут ремонтуємо, а ось тут не ремонтуємо? Ремонт капітальний, чи таки ні?

Якщо вірити «Нашим грошам», то вибірковий капітальний ремонт – це зняття дорожного покриття і влаштування нового, ремонт ділянок каналізації, звалювання і корчування дерев (улюблена забава Віктора Анушкевичуса), встановлення бордюрів, ремонт тротуарів, нанесення розмітки на загальній площі 7707 кв. м. Вражає, правда?

Ті ж «Наші гроші» повідомляють, що єдиним конкурентом «БК ТрейдЗахідБуд» на тендері виступила відоме в місті ТОВ «Івано-Франківськавтодор», яке (за чутками, тільки за чутками) має відношення до Во «Свобода». «Версії» видання не жовте, тому ми чуткам не віримо.

Це те саме підприємство, яке було утворене одразу після приходу до влади в місті згаданої політичної сили і те саме, яке створило в Хриплині альтернативний дійочому тоді асфальтовому заводу свій невеличкий заводик того ж профілю й почало раптом вигравати тендер за тендером на ремонт доріг в місті (останні – це ремонт вул. Василіянок чи, наприклад вул. Б.Лепкого) і фактично підмяло під себе всю сферу ремонту.

А тут раптом такий конфуз. Тендер програно і кому? Свому одвічному конкуренту.

«БК ТрейдЗахідБуд» – це саме та фірма, яка цього року претендує і на ремонт набережної ім. Стефаника. От розмах. До цього часу найбільшу тендерну суму, 12 мільйонів гривень, підприємство вигравало на будівництво дитячого садка у 2012-му році. Замовником будівництва тоді виступало Управління капітального будівництва ОДА. За ремонт набережної підприємство хоче 38 130 836 гривень.

Не хочеться вірити, що з ремонтом вулиці Целевича буде та сама історія, що й з вулицею Шевченка, але від гіркого досвіду нікуди не подітися. Тим більше, кінець року, те се, туди сюди, ремонт почнуть, кошти освоїти не встигнуть, а тут в країні таке… І можна буде освоювати та освоювати.

Втім, якщо й буде гірко, то «БК ТрейдЗахідБуд» підсолодить. Ті ж «Наші гроші» повідомляють, що на тендерах компанія вказує для зв’язку телефон, яким користується ПП «Ростімекс»,  яке займається ґуртово-роздрібною торгівлею кондитерською та пекарською сировиною та кондитерським інвентарем.

Може вулиця Целевича буде тепер їстивною? А там дивись і в набережної будуть мармулядові берега.