Сьогодні народний депутат, учасник “Об’єднаної опозиції” Володимир Купчак вийшов із фракції “Батьківщина”.

Причиною виходу, за словами Купчака, є зрада, але не з боку нього самого, а з боку лідерів опозиції. “Але основна причина це те, що опозиціні вожді зрадили ідеали опозиції і саму Юлію Тимошенко, зокрема, її заклик про скасування акції “Вставай, Україно“, – пояснив він.

Також Купчак був противником блокування трибуни ВРУ.

Нагадаємо, до ВРУ Володимир Купчак балотувався по тисменицькому округу та у своїй передвиборчій кампанії основний акцент робив на власну участь у “Об’єднаній опозиції”.

Цікаво, що напередодні Володимир Купчак розповів про свої негативне ставлення до “тушок” у поточному складі ВРУ.

Про так званих «тушок» на­віть говорити не хочу. Моє осо­бисте ставлення до перебіжчи­ків украй негативне. Пригадую, як у виборних перегонах я бо­ровся проти такої «тушки» і ви­боров перемогу, бо наші лю­ди не вірять тим, хто їх хоч раз зрадив. І голосують вони не за гречку, не за цемент і шифер, а душею і серцем. Тож ставлен­ня моє з тих пір не змінилося. Можу сказати одне: дуже при­кро, що в опозиційних лавах та­ке стається. Але кожний такий випадок – це великий урок для лідерів-партійців, які мусять бути вкрай обачними, форму­ючи партійні списки. Крім то­го, важливо мати відкриті пар­тійні списки, доступні до широ­ких народних мас і контрольо­вані виборцями, – заявляв у інтерв’ю visty.in.ua народний депутат.