Колись на вулиці Мазепи, 35 був собі дитячий садочок. Згодом це приміщення віддали під «Будинок вчителя». А ще, через певний час з’явився забудовник (що характерно, за часів головування Віктора Анушкевичуса), котрий захотів побудувати на цій території багатоквартирний будинок.

Згідно укладеного у 2009-му році Договору оренди землі з фірмою “Ресурс – Захід” на вулиці Г. Мазепи, 35, де раніше був «Будинок вчителя», мало вирости нове багатоквартирне багатоповерхове житлове приміщення. В результаті воно й виросло.

Перший поверх, згідно договору, мав бути відданий під приміщення для «Будинку вчителя». Так домовлялися.

Але наші забудовники – такі забудовники.

Основне їхнє завдання – киданути всіх навколо. Це якийсь різновид національного спорту – киданути ближнього.

Як виявилося, був укладений новий договір, підписаний міським головою Віктором Анушкевичусом, де про передання «Будинку вчителя» якихось метрів вже не йшлося взагалі.

Тим часом «Будинок вчителя» поневірявся. Вони півтора роки проіснували в приміщенні на Січових Стрільців без опалення, води та електрики. Їм також пропонували будівлю колишньої 8-ї школи на вулиці Гординського, але без всяких інвестицій на ремонт занедбаного приміщення. За браком коштів довелося відмовитися.

Зараз «Будинок вчителя» знаходиться на вулиці Чорновола на, так би мовити, пташиних правах. Не зважаючи на те, що керівництво «Будинку вчителя»  провело ремонт приміщення власним коштом, вони щодня очікукють виселення.

А тим часом забудовник «Прогрес-інвест» вирішив, що він нічого не винен місту і подав в суд. В результаті рівшення суду (?)  забудовник ніяких метрів квадратних ніякому «Будинку вчителя» надавати не повинен.

Товстосуми пилять бабло, а громада в прольоті. Міський голова Віктор Анушкевичус замутив в місті прикольну схему.

 

 

KKbK9zQRleg

aPIsNJpY3GM - копия

aRbMzKMH1iU - копия

IMG87566661

IMG_1030

IMG_1031

IMG_1032

IMG_1033

IMG_1088

IMG_1089