От візьмемо автора. Мені нараховують плату за прибирання прибудинкової території. Є тариф, погоджуюсь. Але чому в графі «обсяг послуги» вказується метраж моєї квартири. Яким чином квадратні метри помешкання впливають на оплату прибирання території, на якій сусід паркує цілий автобус?

І взагалі – ці квадратні метри житла присутні в усіх нарахуваннях. Тут можна лише поставити кілька знаків запитань. ????????????????

Але, наразі, не про це, а про таку послугу, як освітлення місць загального користування.

Ще минулого року в нашому під’їзді висів лічильник, який обліковував саме ці, як я розумію, місця загального користування. Приходила людина, котра знімала показники і потім вартість послуг рівномірно (сподіваюсь на за кількістю квадратних метрів) розприділялася між всіма мешканцями будинку.

А потім ЄРЦ прислав людей, які лічильник зняли (дивіться фото).

Виглядає так, що весь час, з моменту ліквідації лічильника, нарахувань за освітлення місць загального користування не було. «Прикарпаттяобленерго» має всі підстави задати кілька питань керівництву ЄРЦ.

І ось сьогодні Єдиний розрахунковий центр вирішив виправити ситуацію. Але не шляхом встановлення нового лічильника, а, фактично, висунувши мешканцям ультиматум (і це не стосується лише мого будинку).

«КП «Єдиний розрахунковий центр» повідомляє Вас, що у зв’язку з відсутністю Вашого рішення співвласників будинку щодо визначення управителя, облікова точка освітлення місць загального користування можу бути закрита».

Лист з таким змістом сьогодні отримали мешканці Івано-Франківська. Але, знову ж таки, я говоритиму лише про свій та сусідній будинок з яким у нас спільна прибудинкова територія, хоча різні місця освітлення (під’їзди).

Почнемо з того, що ніякого товариства співвласників будинку ми не утворювали. Тому, закономірно, управителя визначити ми не могли. Внаслідок цього, претензії Керівництва ЄРЦ в особі заступника директора Олександра Качанка (а саме його підпис стоїть під листом)  виглядають цілком безпідставними.

А яким чином освітлення місць загального користування може бути перезаживлене від квартирних приладів обліку електричної енергії (як інформує лист ЄРЦ), я собі навіть не уявляю. Але, схоже, керівництво ЄРЦ має власну досконалу сучасну нанотехнологію, яка компенсує стирений ними ж звичайний електролічильник.

Напевно штраф у 200 тисяч гривень, який наклав на ЄРЦ Антимонопольний комітет за договори приєднання, які ЄРЦ укладає зі споживачами послуг і які не відповідають вимогам типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, видається керівництву ЄРЦ недостатнім.

Тішить одне – ЄРЦ нас заспокоїв, бо «квартирне електоропостачання буде здійснюватися без змін».

 

Email

 

IMG_2280