Вас виключили з політичної партії УДАР. Поясніть чому?

–         На закритому засіданні політради обласної конференції партії УДАР, без участі ЗМІ мене було виключено з партії УДАР. З абсолютно надуманих причин, без участі обласних активістів партії УДАРу мене було виключено з партії. Мовляв, я начебто є членом політичної партії «Родина» і що я не виконую рішення партійних структур.

Натомість, коли я попросив надати мені звіт контрольно-ревізійної комісії на підставі якого приймалося це рішення, то мені відмовилися надати звіт. Сказали, що виконують рішення Віталія Ковальчука, голови центрального виконавчого комітету політичної партії УДАР. Я дотримувався позиції «не виносити сміття з хати». З моїх уст ніколи ніхто не чув, що відбувається негативного в партії УДАР. Але після тих подій які відбулися в суботу я вважаю за необхідне розповісти про те, хто стоїть за партією УДАР. Це не Політична Партія Віталя Володимировича Кличка, це ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО Віталія Анатолійовича Ковальчука. Це реальний власник партії УДАР, який приймає всі рішення, які стосуються життєдіяльності партії УДАР.

Після підписання коаліції Віталій Кличко заявив, що партія УДАР у виконавчій гілці влади участі не бере. Тут теж не обійшлося без пана Ковальчука?

–         Це знову ж таки рішення Віталія Ковальчука, Кличко його тільки озвучив. Воно не обговорювалося на рівні первинних чи регіональних організацій. Це було одноосібне рішення Віталія Анатолійовича Ковальчука. Тут не було б нічого страшного, якби ніхто з УДАРУ не йшов до влади. Коли я отримав інформацію про те, що попри заяви Кличка УДАР не буре участі у формуванні виконавчої гілки влади, УДАР насправді «деребанить» владні посади на території України на центральних органах виконавчої влади. На цих посадах ви не знайдете представників партії УДАР, їх займають представники великого бізнесу та люди, які наближені до певних олігархічних структур.

Представники міністерств це так само представники партії УДАР?

–         Це не члени партії УДАР. Там є люди, які наближені до групи Фірташа і Льовочкіна.  За моєю інформацією, це  люди, кандидатури яких подав пан Ковальчук на затвердження певних посад.

Звідки ви знаєте, що ці списки подані партією УДАР? І за які заслуги партія УДАР делегує від себе членів інших партій?

–         Ці самі питання я задавав Віталію Ковальчуку. І крім виключення з партії, я ніякої відповіді не отримав.  Можна лише здогадуватися за які заслуги посади, які були віддані політичній партії УДАР потрапили представники великого бізнесу.

Більшість членів політради не залишиться на своїх місцях, адже позицію у людей одностайна. Що далі?

–         Я мав розмову з Віталієм Володимировичем і сказав йому, що або він міняє цю людину і доказуєте, що в партії є плюралізм думок, все відбувається прозоро і зважають на думку людей, то я повертаюся назад. Але якщо цього не буде і Віталій Кличко не відреагує на позицію політради, то ми будемо створювати нову західно-українську політичну силу. Я з політики нікуди не піду. Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.