Маршрут бере початок на полонині Глистовата, до якої можна під’їхати позашляховиком. Тут є покриття мобільного зв’язку Київстар. З вершини полонини можна оглянути краєвиди Путильських та Румунських високогірних хребтів.
На одній з вершин Путильських хребтів, в гарну сонячну погоду добре видно полонину Томнатик, на якій була розміщена радіолокаційна станція «Памір», колишнього Радянського Союзу. Вона має вигляд чотирьох білих куполів: двох великих і двох малих. Про це пишуть Версії з посиланням на Паралелі.
За часів радянської влади цей об’єкт був відомий тим, що із нього велося спостереження за всім повітряним простором Європи, був засекреченим та знаходився під суворою охороною.
Намилувавшись краєвидами Путильських та Румунських хребтів прямуємо на полонину Широка. Площа полонини становить 119 га і розташована 1499 метрів над рівнем моря. На даний час полонина не діюча, але до 1990 року тут випасалися вівці. Назва Широка походить від її географічного положення ц е велика широка галявина без дерев та кущів.
Рухаючись по маршруту територією полонини Широка, можна оглянути Гостівецький хребет. На хребті розташован а полонина Гостівець, яка є цілковитим плоскогір’ям. Далі з полонини Широкої прямуємо дорогою, яка веде нас вниз крутим схилом через зелене лісове «море» вікових смерек, і підходимо до урочища Чемірне.
Урочище Чемірне розташоване на висоті 1350 метрів над рівнем моря. Давні легенди переказують, що назв а урочища пішла від великої кількості на його територ ії рослин чемериці білої. Подолавши маршрут протяжністю 5 км.,і тривалістю 1.52 години приближаємося до колишньої прикордонної застави, яка почала діяти ще з Радянських часів і була розформована в 2002 році. Налічувалося при заставі близько 35 прикордонників. На даний час зас тава збережена повністю із всією своєю інфраструктурою. Тут можна влаштувати довготривалий відпочинок,оглянути приміщення прикордонної застави, пообідати і поповнити запаси питної води, помилуватися річкою Чорний Черемош.
Після відпочинку продовжуємо маршрут. Підвісним мостиком переходимо через Черемош і берегом за течією спускаємося спостерігаючи бурхливу течію річ ки. Продовжуючи маршрут дорогою густим смерековим лісом піднімаємося на полонину Баласинів, яка має площу 70 га і знаходиться на висоті 1650 метрів над рівнем моря. Полонина не діюча. Наш маршрут проходить самим хребтом звідки відкривається панорама Гринявських гір. Далі наш маршрут з полонини Баласинів веде до полонини Велике Пір’є. На сьогоднішній день полонина не є діючою. По бажанню цією стежкою можна пройти до скали «Баби».
Це частина вертикальних кам’яних скель висотою до 1012 метрів, і периметром до 30 метрів. Вони розташовані на горі Команова, біля самого кордону України з Румунією, висотою 1731 метрів над рівнем моря. Від скал «Баби» можна повернутися назад до полонини Глистовата, а при бажанні можна продовжити подорож через полонину Задня Палениця мимо прикордонної застави до урочища Перкалаба.