Якщо ви насправді не знаєте, якою повинна бути робота вашої мрії, знайти її буде складним завданням.
Щоб отримати роботу своєї мрії, вам потрібно розібратися в собі, власних якостях та вміннях, проаналізувати сильні та слабкі сторони і зосередитись на реалістичних цілях.
Деякі з перелічених нижче методів допоможуть вам отримати омріяну вами роботу.
Шукайте роботу своєї мрії, зосередившись на власній любові до чогось
Ідея тут – це взяти свою любов до чогось (наприклад, спілкування) та зосередити її на певному шляху кар’єри (наприклад, повідомляти новини). Це дозволить виокремити різницю між здобуттям освіти у певній сфері та пошуком можливостей реалізувати себе і свій потенціал. Щороку сотні і тисячі студентів закінчують навчальні заклади в таких галузях, як комунікація та зв’язки з громадськістю, не подумавши, якою буде робота їх мрії. Зосередившись на вашій любові до чогось конкретного ви зможете ефективно займатися пошуком роботи своєї мрії та слідувати за покликом вашого серця.
Заслужіть роботу своєї мрії, бо ви можете це зробити
За сьогоднішніми стандартами, університетський ступінь не робить вас фахівцем у будь-якій сфері. Ви не повинні чекати, поки закінчите університет та здобудете освіту, щоб почати робити те, що любите. Ставайте професіоналом у своїй справі, щоденно працюючи, вдосконалюючись та створюючи щось нове. І ви неодмінно знайдете роботу, що вам до душі. І, можливо, саме вас шукають роботодавці на . Дійте!
Від мрій до конкретних кроків: визначте основні критерії пошуку роботи
Визначте свої п’ять пріоритетів – це робота у великій компанії, зарплата чи конкретна посада. Якщо ви розумієте, що мотивує вас як працівника, вам буде простіше орієнтувати свої заявки на конкретні можливості, які відповідають вашим навичкам та амбіціям.
Створіть список робіт, які відповідають вашим критеріям
Щойно ви зможете сформулювати те, що шукаєте на роботі, використовуйте ці критерії, щоб орієнтуватися у пошуку. Створіть список для відстеження інформації.
Уважно читайте опис вакансій перед тим як подавати своє резюме
Читання опису вакансій під час пошуку роботи може зайняти час, але це в перспективі є значною економією часу; ви не будете претендувати на роботу, на яку ви навряд чи підходящий кандидат.
Якісно складіть своє резюме та супровідний лист
Сформуйте як супровідний лист, так і резюме, щоб максимально відповідати компанії, посаді та вимогам до кандидатів. Наявність декількох “версій” вашого резюме може бути ефективним способом пристосування вашого досвіду до певної ролі чи галузі.
Іноді вам потрібно спробувати кілька робіт, перш ніж знайти роботу своєї мрії
Одна із ключових порад – шукайте хороші компаній, до яких можна приєднатися, а не просто чудових посад.
Якщо ви перебуваєте на ранніх етапах своєї кар’єри, хороший начальник і роботодавець повинні дати вам можливість спробувати кілька різних речей, піддатися на нові виклики тощо.
Це важлива частина процесу пошуку того, що вам подобається робити та дає змогу шукати роботу своєї мрії в довгостроковій перспективі. Важко сидіти за комп’ютером і читати про роботу та з’ясовувати, що вам справді подобається. Набагато краще приєднатися до компанії (навіть якщо ви не впевнені, що це ваша мрія), і почати пробувати вчитися!