Тому до вибору нової пари чобіт, черевичок чи будь-якого іншого типу взуття слід підійти відповідально. Адже неякісне взуття здатне добряче потріпати нерви зіпсувати життя та настрій людини прикрими неприємностями, наприклад, мозолями.
Крім цього, можуть виникнути більш серйозні проблеми – захворювання вен, суглобів, м’язів і навіть хребта.
Саме тому до підбору взуття потрібно підходити з усією серйозністю, особливо якщо мова йде про зимові чоботи. В цьому випадку треба вміти підібрати пару, яка зможе надійно захистити ваші ноги від холоду та промокання.
Ось на які деталі потрібно звертати увагу, обираючи та купуючи зимове взуття:
Розмір взуття
Не купуйте нове взуття вранці, краще це робити увечері. До вечора ноги, як правило, злегка набрякають і придбані з ранку черевики можуть виявитися тісними. Також не варто свідомо купувати занадто тісні черевики в надією, що з часом вони розносяться. Краще навпаки підібрати більший розмір.
В ідеалі, між носком взуття і ногою повинно залишатися трохи місця. Міряйте чоботи в тих шкарпетках, в яких плануєте ходити взимку.
Переконайтеся, що взуття ідеально підійшло за розміром – щільно облягає ногу, але не здавлює її. Тісне взуття може викликати порушення кровообігу, вростання нігтів або викривлення пальців, а надто вільне взуття може бути причиною мозолів. maxus.in.ua – ботинки оптом – це місце, де ви знайдете якісне та стильне взуття, що задовільнить вимоги навіть найвибагливіших панянок.
Матеріал взуття
Обираючи зимове взуття, слід в першу чергу звертати увагу на матеріал. Найдовше прослужать чоботи з натуральної шкіри. Цей матеріал найбільш стійкий до перепадів температури. Взуття з натуральної шкіри спокійно переносить деформації, його легко чистити та доглядати. Найкраще зберігає тепло шкіряне взуття з підкладкою з натурального хутра, наприклад, овечого або цигейки, і хутряної устілкою. Крім шкіряного взуття, взимку часто купують замшеві або лакові чоботи.
Підошва взуття
У зимових черевиках або чоботях важливу роль відіграє підошва. Висота підошви зимового взуття повинна становити не менше семи міліметрів. Вона повинна бути досить товстою, із спеціальним протектором, що перешкоджає ковзанню. Протектори мають бути надійними: чим вони глибші і рельєфніші, тим безпечніші на слизькій поверхні. Набійка черевика теж повинна мати протектор і бути гумовою, а не пластиковою, інакше нога буде ковзати.
Висота взуття
Сьогодні модниці купують будь-який тип моделі взуття на вибір: ботфорти, чоботи, черевики, ботильйони. Але потрібно чітко вміти підбирати вид взяття зважаючи на ситуацію. Якщо радити з точки зору властивостей теплозберігання, бажано, щоб жіноче взуття закривало хоча б гомілковостопний суглоб, а краще і гомілку теж. Чоботи типу ботфортів – ще більш вдалий варіант, вони бережуть від холоду колінний суглоб. Це особливо важливо, коли жінка віддає перевагу спідницям і сукням навіть в мороз.
Порада
Для того щоб взуття довше служило, за ним потрібно регулярно доглядати: мити, витирати насухо і просушувати поблизу батареї, але ні в якому разі не на батареї.
Щоб черевики не деформувалися, під час сушіння потрібно використовувати спеціальні прилади для збереження форми (колодки, розтяжки).
Підібравши правильне зимове взуття ви можете не боятися суворих холодів і слизьких тротуарів. Тому що зручне взуття допоможе вам твердо стояти на ногах у прямому сенсі цього слова!