рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

Шапран Сергій Валентинович: що значить успіх по-українськи

рекламаСоціум девелопер купити квартиру Івано-Франківськ зима

Шапран Сергей Валентинович: что значит успех по-украински

Що значить прийняти виклик по-українськи і як з глибокого мінуса зробити вагомий плюс, розповідає нам біографія відомого українського бізнесмена. Знайомтеся – Шапран Сергій Валентинович, директор Броварського алюмінієвого заводу, керуючий міжнародною металургійною корпорацією ALUMETA, меценат, політик, турботливий чоловік і батько. Ставши в 25 років біля керма підприємства-банкрута, зміг за 12 років зробити з заводу процвітаюче підприємство з мільйонними оборотами, міжнародними контрактами і 100% завантаженістю в умовах кризи. Його біографія – привід зупинитися і задуматися.

Сергій Валентинович Шапран: біографія. Дитинство як основа майбутнього успіху

Можна сказати, що майбутній успіх був закладений ще в дитинстві. Сергій Валентинович народився в 1984 році в Дніпропетровську в родині військовослужбовців. Батьки, їх наполегливість, цілеспрямованість, порядність стали для нього взірцем для наслідування. Вони навчили його суворої дисципліни, наполегливості, вселили необхідність доводити почате до кінця. Все це допомогло йому в майбутньому – не пасувати перед труднощами, приймати виклик і домагатися поставленої мети він навчився ще в дитинстві.

Шапран Сергей Валентинович і його життєвий шлях показують – не обов’язково бути дитиною олігарха, щоб створити та очолити імперію. Необхідно багато працювати, впевнено йти до мети і не бачити перешкод. А ще – мати гідне виховання й чудову освіту.

Сергій Валентинович Шапран та його патенти

Крім успішного проекту БРАЗ, Сергій Шапран має 18 зареєстрованих і офіційно підтверджених патентів. Деякі з них:

  • ЗАГОТОВКА ДЛЯ ПРЕСУВАННЯ/ ЕКСТРУЗІЇ/ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОФІЛЮ З АЛЮМІНІЄВОЇ СТАЛІ ТИПУ АД0/АД1/АД31/АД33/АМЦ/АВ7, EN AW-6060 EN AW-6063 ТА ЛАТУНІ
  • ОСВІТЛЮВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ
  • БАГАТООБОЛОНКОВА КОРОБКА ДЛЯ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ РУХОМИХ ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ ЗАКРИВАННЯ ПРОСВІТІВ В БУДІВЛЯХ

Як все починалося

Коли народився Сергій, батьки не думали виховати його героєм свого часу, та й часи були інші. Просто намагалися прищепити йому всі важливі людські якості – наполегливість, наполегливість, людяність. Він добре вчився в школі, вступив до Київського національного університету внутрішніх справ на факультет правознавства. І збирався продовжити шлях батька – але часи різко змінилися, потрібно було заробляти і якось жити.

Як і багато студентів, він рано почав підробляти. Але не різноробочим і офіціантом, а відразу вирушив в плавання по юриспруденції. Спочатку стажером, потім молодшим фахівцем, а потім став керівником юридичної фірми Імператор.

Набравшись досвіду і бажаючи розширити масштаби, створив власну компанію – інвестиційно-юридичну фірму «Перший український міжнародний траст-капітал», якою керував п’ять років. Паралельно шукав шляхи для розширення поля діяльності, благо, зв’язки і знайомства на той час стали по-справжньому широкими.

Металургія стала тим оплотом, який визначив подальше життя Сергія Шапрана. У 2009 році він стає начальником юрвідділу ТОВ «Виробничо-торгова компанія Металлопласт». Непроста робота, яка відкрила перед молодою людиною нові можливості для створення своєї справи. І в травні 2011 року з’явилася компанія ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття», в яку пізніше інтегрувався Броварський алюмінієвий комбінат.

Багатьом інвестиції в напівзруйнований завод здалися не розсудливими, але тільки не Сергію Валентиновичу. Він то точно знав, як приймати виклик і доводити почате до кінця.

Сергій Валентинович Шапран: Броварський алюмінієвий завод як символ наполегливості

На початку 2000 Броварський алюмінієвий завод спіткала доля багатьох промислових підприємств. Розкрадені, порізані, з боргами по комуналці і заробітній платі – промисловість була в стані занепаду. Тоді-то Сергію Валентиновичу і запропонували очолити підприємство і реанімувати його. Завдання на ті часи непросте, і багатьом воно здавалася безперспективним.

Але тут в нагоді стали настанови батька – працювати, не пасувати, проявляти наполегливість. І Сергій Шапран ризикнув. Далі були безсонні ночі, інвестиції, нові проекти, пошуки обладнання, персоналу, оптимізація управління. Але все це виявилося не марним.

З 2011 року Броварський алюмінієвий завод (http://braz.ua/) рухався до успіху – і нарешті зайняв топову позицію в Україні та Європі. Він став найбільшим виробником і експортером товарів з алюмінію Україні, залишивши далеко позаду своїх конкурентів:

  • Продукція експортується за контрактами в 30 країн.
  • На заводі працюють 5 цехів, власна лабораторія, п’ять пресових ліній.
  • Режим роботи – цілодобовий, без перерв, вихідних і зупинок.
  • Штат з 800 висококваліфікованих співробітників з більш ніж достойною заробітною платою.
  • Виробництво налічує понад 20 тисяч тонн алюмінієвого профілю щорічно
  • За рік тут переплавляють більше 30 тис. тонн алюмінієвих сплавів.

І це далеко не всі перспективи, які ставить перед собою Сергій Валентинович Шапран. Хочеться вірити, що в найближчому майбутньому ми ще не раз почуємо про успіхи цього непересічного менеджера і розсудливого підприємця.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Двоє мешканців Івано-Франківщини намагалися нелегально потрапити до Румунії

Двоє мешканців Івано-Франківщини намагалися нелегально потрапити до Румунії (фото)

Поблизу кордону з Румунією прикордонники затримали порушників з провідником. Двох жителів Івано-Франківщини та одного – Львівщини супроводжував 19-річний житель села Вишково, що на Закарпатті.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Надвірнянська лікарня через суд поверне чверть мільйона гривень, переплачених за електроенергію

Надвірнянська лікарня через суд поверне чверть мільйона гривень, переплачених за електроенергію

Господарський суд м. Києва задоволив позов Надвірнянської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Надвірнянської міської ради про визнання недійсними додаткових угод до договору постачання електричної енергії та стягнення зайво…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
В Івано-Франківську військові без статусу УБД отримають компенсацію за комунальні послуги

В Івано-Франківську військові без статусу УБД отримають компенсацію за комунальні послуги

Івано-Франківська міська рада розпочала виплати компенсацій за оплату житлово-комунальних послуг військовослужбовцям, які воюють, але ще не отримали статус учасника бойових дій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ